EGLO Obregon - Hanglamp - 1 Lichts - Ø350mm. - Wit, Chroom
- EAN: 9002759953843
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Obregon hanglamp is een modern en stijlvol verlichtingsstuk voor in huis. Gemaakt van hoogwaardig staal met een prachtige witte kap en een opvallend chromen detail aan de bovenkant, past deze hanglamp perfect in elk eigentijds interieur. Een decoratief wit stoffen snoer zorgt voor een speelse touch. Deze hanglamp wordt geleverd zonder lichtbron, maar is geschikt voor een E27 fitting met een maximaal wattage van 25W.
Met afmetingen van H 1100 mm en een diameter van 350 mm, is de EGLO Obregon hanglamp perfect voor boven elke tafel in verschillende ruimtes, zowel thuis als op kantoor. De combinatie van het strakke design en de moderne uitstraling creëren een eigentijdse sfeer waar je van zult genieten. Het armatuur is van het bekende merk Eglo, dat al sinds 1969 bekend staat om zijn kwaliteit en vakmanschap.
De EGLO hanglamp is in hoogte verstelbaar bij installatie, waardoor je de verlichting perfect kunt afstemmen op jouw wensen. Met een CE-markering staat dit product garant voor veiligheid en kwaliteit. De lamp is geschikt voor verschillende ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer, keuken of kantoor. Geniet van warm wit licht en een lange levensduur van de lichtbronnen, met Eglo Obregon hanglamp heb je een waar kunstwerk in huis.
De hanglamp wordt geleverd met alle benodigde instructies en veiligheidsvoorschriften. De Eglo Obregon hanglamp is geschikt voor binnen en heeft een garantie van 2 jaar. Creëer een unieke en sfeervolle ambiance in huis met deze prachtige hanglamp van Eglo. Bestel hem vandaag nog en verlicht je interieur op een stijlvolle manier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Obregon - Hanglamp - 1 Lichts - Ø350mm. - Wit, Chroom kopen voor de prijs van € 38,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Obregon - Hanglamp - 1 Lichts - Ø350mm. - Wit, Chroom te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Obregon - Hanglamp - 1 Lichts - Ø350mm. - Wit, Chroom bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,99 voor EGLO Obregon - Hanglamp - 1 Lichts - Ø350mm. - Wit, Chroom is gemeten op 03-11-2025. De hoogste prijs was € 38,00 op 20-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Wit, Chroom |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.70 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759953843 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2015 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Energielabel - URL | https://i.ibb.co/M7Tywyr/Energie-niet-verplicht-LR.jpg |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 350 cm |
| Product hoogte | 1100 cm |
| Product lengte | 350 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 365 mm |
| Verpakking hoogte | 360 mm |
| Verpakking lengte | 205 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759953843 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Obregon - Hanglamp - 1 Lichts - Ø350mm. - Wit, Chroom aankoopt