EGLO Padstow - Hanglamp - E27 - Ø? 45,5 cm - Zwart/Bruin
- EAN: 9002759440893
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:31:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Padstow hanglamp is een ware blikvanger met zijn speelse belijning en prachtige uiterlijk. Met een diameter van 45,5 cm en een unieke combinatie van staal en hout in zwart en bruin, voegt deze lamp een vleugje vintage en stijlvolle sfeer toe aan elk interieur.
De hoogte van de lamp is volledig aanpasbaar tot maximaal 110 cm, waardoor je het perfect kunt afstemmen op de ruimte waarin je hem wilt plaatsen. Daarnaast kun je de EGLO Padstow eenvoudig aansluiten op een dimmer om de juiste sfeer te creëren op elk moment van de dag.
Deze hanglamp wordt geleverd met een E27 fitting en heeft ruimte voor een lichtbron van maximaal 25W (niet inbegrepen). De hoogwaardige materialen en het vakmanschap waarmee deze lamp is ontworpen, garanderen niet alleen een prachtige uitstraling maar ook een lange levensduur.
Met zijn ronde vorm en IP20 waarde is de EGLO Padstow geschikt voor gebruik binnenshuis in diverse ruimtes, variërend van de slaapkamer en woonkamer tot de keuken en kantoor. Creëer een unieke en sfeervolle verlichting met deze unieke hanglamp van EGLO.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal Lampen24
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Padstow - Hanglamp - E27 - Ø? 45,5 cm - Zwart/Bruin kopen voor de prijs van € 44,71. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Padstow - Hanglamp - E27 - Ø? 45,5 cm - Zwart/Bruin te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Padstow - Hanglamp - E27 - Ø? 45,5 cm - Zwart/Bruin bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,75 voor EGLO Padstow - Hanglamp - E27 - Ø? 45,5 cm - Zwart/Bruin is gemeten op 04-02-2025. De hoogste prijs was € 51,90 op 19-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 25,15. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | zwart, natuur |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.65 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759440893 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | September |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 451 mm |
| Verpakking hoogte | 173 mm |
| Verpakking lengte | 465 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.70 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759440893 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Padstow - Hanglamp - E27 - Ø? 45,5 cm - Zwart/Bruin aankoopt