EGLO Roccamena 1 Hanglamp - E27 - 97,5 cm - Zwart
- EAN: 9002759436896
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:42:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Roccamena 1 Hanglamp is een echte eyecatcher met een open ontwerp en een prachtig lichteffect. Deze hippe lamp, gemaakt van hoogwaardig staal, is ideaal voor liefhebbers van een Scandinavisch en stijlvol interieur. Door de zwarte kleur is de lamp eenvoudig te combineren met verschillende interieurstijlen. Met een maximale hoogte van 131,5 cm kun je zelf bepalen hoe je de lamp wilt ophangen, waardoor je altijd de perfecte sfeer kunt creëren.
De EGLO Roccamena 1 Hanglamp heeft ruimte voor vier E27 lichtbronnen van maximaal 60W (exclusief). Je kunt de lamp eenvoudig aansluiten op een dimmer (exclusief) of gebruik maken van slimme EGLO connect lichtbronnen om de verlichting aan te passen naar jouw wensen. Bedien de lamp met gemak via de aan/uit schakelaar en geniet van de sfeervolle verlichting die deze lamp biedt.
Deze moderne hanglamp wordt geleverd met een garantie van 2 jaar en is eenvoudig zelf in elkaar te zetten. EGLO, opgericht in 1969, staat bekend om zijn exclusieve en vakmanschap in verlichting. Elk armatuur wordt met zorg ontworpen en geproduceerd, wat zorgt voor een prachtige uitstraling en een lange levensduur. Met de EGLO Roccamena 1 Hanglamp haal je niet alleen een stijlvolle lamp in huis, maar ook een kwalitatief hoogwaardig product waar je jarenlang van kunt genieten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Roccamena 1 Hanglamp - E27 - 97,5 cm - Zwart kopen voor de prijs van € 109,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Roccamena 1 Hanglamp - E27 - 97,5 cm - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Roccamena 1 Hanglamp - E27 - 97,5 cm - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 89,25 voor EGLO Roccamena 1 Hanglamp - E27 - 97,5 cm - Zwart is gemeten op 03-12-2025. De hoogste prijs was € 157,97 op 20-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 68,72. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 4 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 3.80 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759436896 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 97.50 cm |
| Product hoogte | 131.50 cm |
| Product lengte | 13 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 40.00 cm |
| Verpakking hoogte | 100.00 cm |
| Verpakking lengte | 16.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.80 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759436896 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Roccamena 1 Hanglamp - E27 - 97,5 cm - Zwart aankoopt