EGLO Roccamena 1 Hanglamp - E27 - Ø 61,5 cm - Zwart
- EAN: 9002759436865
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Roccamena 1 Hanglamp is een stijlvolle toevoeging aan elk interieur. Met zijn open ontwerp en prachtige lichteffect weet deze hanglamp echt de show te stelen aan elk plafond. De lamp heeft een Scandinavisch tintje en is eenvoudig toe te passen in ieder type interieur dankzij de zwarte kleur en het strakke design.
Met een hoogte van maximaal 149 cm kun je de lamp precies op de gewenste hoogte hangen. De EGLO Roccamena 1 is gemaakt van hoogwaardig staal, wat zorgt voor duurzaamheid en een moderne uitstraling. De hanglamp heeft een diameter van 61,5 cm en biedt ruim voldoende licht met drie E27 lichtbronnen van maximaal 60W (niet inbegrepen).
De EGLO Roccamena 1 is eenvoudig aan te sluiten op een dimmer (exclusief) of te dimmen met slimme EGLO connect lichtbronnen. De bediening van de verlichting verloopt via een handige aan/uit schakelaar. Daarnaast wordt deze prachtige hanglamp geleverd met 2 jaar garantie, voor extra gemoedsrust.
EGLO staat bekend om zijn exclusieve design en vakmanschap. Deze Roccamena 1 hanglamp is daar een perfect voorbeeld van. Met oog voor detail en functionaliteit is deze lamp een ware eyecatcher in elke ruimte. Geniet van sfeervolle verlichting en een unieke uitstraling met de EGLO Roccamena 1 Hanglamp.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal Praxis
- Bij Bol.com kun je EGLO Roccamena 1 Hanglamp - E27 - Ø 61,5 cm - Zwart kopen voor de prijs van € 79,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Roccamena 1 Hanglamp - E27 - Ø 61,5 cm - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Roccamena 1 Hanglamp - E27 - Ø 61,5 cm - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 69,90 voor EGLO Roccamena 1 Hanglamp - E27 - Ø 61,5 cm - Zwart is gemeten op 23-12-2025. De hoogste prijs was € 118,79 op 09-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 48,89. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 4 |
| Materiaal | Edelstaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 2.60 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759436865 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 61.50 cm |
| Product hoogte | 149 cm |
| Product lengte | 61.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 510 mm |
| Verpakking hoogte | 350 mm |
| Verpakking lengte | 485 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4.11 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759436865 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Roccamena 1 Hanglamp - E27 - Ø 61,5 cm - Zwart aankoopt