EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart
- EAN: 9008606244294
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:05:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Romazzina hanglamp is een perfecte combinatie van hedendaags design en tijdloze elegantie. De gekooide lampenkap, afgewerkt in een elegante zwarte kleur, zorgt voor een karakteristiek effect dat een betoverend lichtspel creëert wanneer de lamp wordt ingeschakeld. Met zijn hippe uitstraling en afmetingen van H 110 x L 90 x B 20 cm is deze hanglamp de ultieme blikvanger in een minimalistische of moderne woning.
De lamp is gemaakt van hoogwaardig staal en biedt ruimte aan E27 lichtbronnen van maximaal 3x40W (niet inbegrepen). Je kunt de hoogte van de lamp zelf bepalen en de EGLO Romazzina is eenvoudig aan te sluiten op een dimmer (exclusief) of te dimmen met slimme EGLO connect lichtbronnen. Daarnaast is deze lamp eenvoudig in elkaar te zetten en wordt geleverd met 2 jaar garantie.
De EGLO Romazzina hanglamp is geschikt voor gebruik binnenshuis en past moeiteloos in elk interieur dankzij zijn tijdloze zwarte kleur. Het armatuur is in hoogte verstelbaar bij installatie en wordt bediend met een wandschakelaar. Met een IP waarde van IP20 en een CE markering is deze hanglamp veilig en van hoogwaardige kwaliteit.
Inhoud verpakking: De EGLO Romazzina hanglamp wordt geleverd inclusief armatuur, handleiding en algemene veiligheidsvoorschrift. Lichtbronnen zijn niet inbegrepen. Verder heeft deze hanglamp een productgewicht van 3.12 kg en vereist een aansluitspanning van 230V.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal Lampen24 Praxis
- Bij Bol.com kun je EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart kopen voor de prijs van € 124,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
- Op dit moment is EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 86,99 voor EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart is gemeten op 09-01-2025. De hoogste prijs was € 197,95 op 19-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 110,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 5 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 3.12 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9008606244294 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Keuken Zolder Babykamer Garage Hal Kantoor Kelder Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Woonkamer Werkkamer |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 90 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 270 mm |
| Verpakking hoogte | 260 mm |
| Verpakking lengte | 820 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.91 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 9008606244294 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - 90 cm - Zwart aankoopt