EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zandkleur/Beige
- EAN: 9008606299904
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een perfecte combinatie van hedendaags design en tijdloze elegantie komt samen in de EGLO Romazzina hanglamp. De lampenkappen zijn elegant afgewerkt in een zandkleur, wat zorgt voor een karakteristiek effect. Deze hippe hanglamp is vervaardigd van hoogwaardig staal en heeft een stoffen snoer. Met vijf E27 fittingen van maximaal 40W (exclusief) zorgt de Romazzina voor een betoverend lichtspel in elke ruimte.
Dankzij de verstelmogelijkheden is de hoogte van de lamp naar eigen voorkeur in te stellen. De EGLO Romazzina hanglamp is eenvoudig aan te sluiten op een dimmer (exclusief) of te dimmen met slimme EGLO connect lichtbronnen. Met een diameter van 50 cm en een hoogte van 200 cm is deze lamp de ultieme blikvanger in een minimalistisch of modern interieur.
De EGLO Romazzina is geschikt voor diverse ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer, eetkamer of kantoor. De neutrale zandkleur maakt deze lamp veelzijdig inzetbaar en past moeiteloos bij elk type interieur. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je verzekerd van een duurzame en kwalitatieve verlichtingsoplossing.
Met een IP waarde van 20 en een vermogen van 40W per lichtpunt creëert de Romazzina een warm wit licht. De lamp wordt geleverd zonder lichtbron, maar met een duidelijke handleiding en algemene veiligheidsvoorschriften. De EGLO Romazzina hanglamp is zowel voor binnen gebruik en heeft een EAN code van 9008606299904.
Een prachtige toevoeging aan elk interieur, creëer sfeer en stijl met de EGLO Romazzina hanglamp. Laat je inspireren door design, exclusiviteit en vakmanschap en verlicht je woning op een eigentijdse manier met deze eyecatcher.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampen24 Praxis
- Bij Bol.com kun je EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zandkleur/Beige kopen voor de prijs van € 164,73. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zandkleur/Beige te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zandkleur/Beige bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 115,00 voor EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zandkleur/Beige is gemeten op 20-05-2025. De hoogste prijs was € 269,00 op 27-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 154,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 5 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Beige Zand |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 6.91 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9008606299904 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Juli |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder Toilet |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 200 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 640 mm |
| Verpakking hoogte | 270 mm |
| Verpakking lengte | 520 mm |
| Verpakkingsgewicht | 9.51 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 9008606299904 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Romazzina Hanglamp - E27 - Ø 50 cm - Zandkleur/Beige aankoopt