EGLO Rondo 3 Hanglamp - E27 - Ø 30 cm - Zwart/Wit
- EAN: 9008606244409
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Rondo 3 Hanglamp is een stijlvolle toevoeging aan elk modern interieur. Met zijn zwart-witte kleurenschema en strakke ronde ontwerp, straalt deze hippe lamp klasse en kwaliteit uit. Of het nu boven de eettafel in de keuken hangt of als sfeerverlichting in de woonkamer dient, de EGLO Rondo 3 past perfect in verschillende woon- en werkruimtes.
De hanglamp is gemaakt van hoogwaardig staal en opaal-mat glas en heeft een afmeting van H 110 x Ø 30 cm. Je kunt de hoogte van de lamp eenvoudig aanpassen tot maximaal 110 cm voor installatie, waardoor je de perfecte sfeer kunt creëren. Hoewel de lichtbron niet is inbegrepen, is de EGLO Rondo 3 compatibel met een E27 lichtbron van maximaal 40W.
Met de mogelijkheid om deze hanglamp aan te sluiten op een dimmer (niet meegeleverd) of te gebruiken met dimbare of slimme lichtbronnen van EGLO, heb je volledige controle over de verlichting. De EGLO Rondo 3 wordt bediend via een aan/uit schakelaar en wordt geleverd met 5 jaar garantie, waardoor je gegarandeerd langdurig van deze prachtige lamp kunt genieten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Rondo 3 Hanglamp - E27 - Ø 30 cm - Zwart/Wit kopen voor de prijs van € 58,13. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Rondo 3 Hanglamp - E27 - Ø 30 cm - Zwart/Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Rondo 3 Hanglamp - E27 - Ø 30 cm - Zwart/Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 58,13 voor EGLO Rondo 3 Hanglamp - E27 - Ø 30 cm - Zwart/Wit is gemeten op 05-12-2025. De hoogste prijs was € 79,95 op 26-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 21,82. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Staal Glas |
| Kleur | Zwart Wit |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.46 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9008606244409 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Keuken |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 32.50 cm |
| Verpakking hoogte | 33.20 cm |
| Verpakking lengte | 32.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.46 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 9008606244409 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Rondo 3 Hanglamp - E27 - Ø 30 cm - Zwart/Wit aankoopt