EGLO Sabinar Hanglamp - E27 - Ø 40 cm - Wit/Bruin
- EAN: 9008606299997
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:08:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Sabinar Hanglamp is een echt pronkstuk met zijn elegante ontwerp en sfeervolle verlichting. Deze moderne hanglamp heeft een hoogwaardige afwerking van staal en hout, waardoor hij perfect past in elk eigentijds interieur. Met een diameter van 40 cm en een maximale hoogte van 110 cm is deze lamp eenvoudig aan te passen naar jouw persoonlijke voorkeur. De EGLO Sabinar wordt geleverd zonder lichtbron, maar is geschikt voor een E27 fitting met een maximum van 60W.
Dankzij de verstelmogelijkheden is de hanglamp in hoogte verstelbaar tijdens de installatie. De bediening van de verlichting kan eenvoudig via een wandschakelaar geregeld worden. Daarnaast is de EGLO Sabinar compatibel met dimmers en slimme EGLO connect.z lichtbronnen voor extra gemak. Met 2 jaar fabrieksgarantie ben je verzekerd van een duurzame aankoop waar je nog jarenlang van zult genieten.
Deze hanglamp van EGLO is geschikt voor diverse ruimtes binnenshuis zoals de eetkamer, hal, kantoor, keuken, slaapkamer, werkkamer, woonkamer en zelfs op zolder. De warmwitte verlichting zorgt voor een sfeervolle ambiance in elke ruimte. Met een gewicht van 1.49 kg en een compacte vormgeving is de EGLO Sabinar een praktische en stijlvolle toevoeging aan je interieur.
Compleet geleverd met alle benodigdheden zoals het armatuur, handleiding en algemene veiligheidsvoorschriften, voldoet de EGLO Sabinar aan alle verwachtingen van een hoogwaardige hanglamp. Laat je inspireren door het exclusieve design en vakmanschap van EGLO en verrijk je woning met deze unieke eyecatcher.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Sabinar Hanglamp - E27 - Ø 40 cm - Wit/Bruin kopen voor de prijs van € 67,72. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Sabinar Hanglamp - E27 - Ø 40 cm - Wit/Bruin te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Sabinar Hanglamp - E27 - Ø 40 cm - Wit/Bruin bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 64,99 voor EGLO Sabinar Hanglamp - E27 - Ø 40 cm - Wit/Bruin is gemeten op 15-03-2026. De hoogste prijs was € 131,20 op 05-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 66,21. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal Hout |
| Kleur | Wit Bruin |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.49 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9008606299997 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Mei |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 41.00 cm |
| Verpakking hoogte | 41.00 cm |
| Verpakking lengte | 20.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.49 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 9008606299997 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Sabinar Hanglamp - E27 - Ø 40 cm - Wit/Bruin aankoopt