Eglo SALOBRENA-RW - Plafondlamp - Wit
- EAN: 9002759968977
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Eglo SALOBRENA-RW is een prachtige plafondlamp die jouw kamer een stijlvolle uitstraling geeft. Met zijn vierkante vorm en witte kleur past deze lamp perfect in elk modern interieur. Gemaakt van hoogwaardig kunststof, heeft deze lamp een diameter en lengte van 59,5 cm, een breedte van 59,5 cm en een hoogte van 1,1 cm.
De plafondlamp wordt geleverd met een ingebouwde LED fitting en inclusief de benodigde lampjes. Met een totaal van 34 watt zorgen de 1 LED lichtbronnen voor een heldere verlichting in de kamer. Deze lamp is dimbaar met behulp van een dimbare lichtbron en muurdimmer, waardoor je de sfeer naar wens kunt aanpassen.
Met een IP-waarde van 20 is deze lamp niet waterbestendig en daarom geschikt voor gebruik binnenshuis. De Eglo SALOBRENA-RW is eenvoudig te bedienen met een wandschakelaar. Daarnaast heeft de lamp een levensduur van 25.000 uur en wordt geleverd met 2 jaar fabrieksgarantie.
Geniet van helder wit licht met een kleurtemperatuur van 4000 K en een lumen van 4600 per lichtpunt. Deze plafondlamp is perfect voor ruimtes waar functionele verlichting gewenst is, zoals de keuken, woonkamer of slaapkamer. Voeg een vleugje stijl en functionaliteit toe aan je interieur met de Eglo SALOBRENA-RW!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Eglo SALOBRENA-RW - Plafondlamp - Wit kopen voor de prijs van € 78,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Eglo SALOBRENA-RW - Plafondlamp - Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Eglo SALOBRENA-RW - Plafondlamp - Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 78,00 voor Eglo SALOBRENA-RW - Plafondlamp - Wit is gemeten op 13-02-2026. De hoogste prijs was € 189,00 op 15-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 111,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Vierkant |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 4600 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Verlichting |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759968977 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | Wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 59.50 cm |
| Product hoogte | 1.10 cm |
| Product lengte | 59.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.30 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 34 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759968977 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Eglo SALOBRENA-RW - Plafondlamp - Wit aankoopt