EGLO Siruela Hanglamp - E27 - 56 cm - Bruin/Zwart - Papier
- EAN: 9002759319915
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:42:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Siruela Hanglamp voegt met zijn unieke, organische vorm direct warmte en sfeer toe aan elke ruimte. Met zijn hippe design en afmetingen van H 110 x L 56 x B 40 cm is deze lamp een ware eyecatcher voor jouw interieur. De hanglamp is gemaakt van hoogwaardig staal in combinatie met papieren draden in natuurlijke bruine kleuren, waardoor een speelse en trendy uitstraling wordt gecreëerd die perfect past bij bohemian interieurstijlen. Het subtiele contrast tussen bruin en zwart zorgt ervoor dat de lamp een stijlvolle toevoeging is aan elke kamer, zonder te overheersen.
Met een E27 fitting en de mogelijkheid om een lichtbron van maximaal 42W te gebruiken, is deze hanglamp niet alleen een lust voor het oog, maar ook functioneel in gebruik. Bepaal zelf de hoogte van de lamp en sluit hem eenvoudig aan op een dimmer (exclusief) of dim de lamp met slimme EGLO connect lichtbronnen. Daarnaast geniet je van 2 jaar garantie op deze prachtige EGLO Siruela Hanglamp.
Deze hanglamp is voor binnen gebruik en wordt geleverd zonder lichtbron. Dankzij de verstelmogelijkheden is de lamp in hoogte verstelbaar bij installatie. Met een aansluitspanning van 230V en een CE markering ben je verzekerd van een veilig en kwalitatief product. De lamp is geschikt voor diverse ruimtes zoals de eetkamer, hal, keuken, slaapkamer en woonkamer. Daarnaast heeft de EGLO Siruela Hanglamp een levensduur van 5 jaar en is de lichtbron verwijderbaar.
Met een afmeting van 40 x 110 x 56 cm past deze hanglamp perfect in elk modern interieur. De warm witte lichtkleur zorgt voor een gezellige en uitnodigende sfeer in huis. Wil jij jouw ruimte voorzien van een stijlvolle verlichting die zowel trendy als functioneel is? Dan is de EGLO Siruela Hanglamp de perfecte keuze voor jou!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal Lampen24
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Siruela Hanglamp - E27 - 56 cm - Bruin/Zwart - Papier kopen voor de prijs van € 46,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Siruela Hanglamp - E27 - 56 cm - Bruin/Zwart - Papier te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Siruela Hanglamp - E27 - 56 cm - Bruin/Zwart - Papier bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor EGLO Siruela Hanglamp - E27 - 56 cm - Bruin/Zwart - Papier is gemeten op 25-02-2026. De hoogste prijs was € 66,30 op 27-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 26,31. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Papier |
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Papier Staal |
| Kleur | Zwart Bruin |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.90 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759319915 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 56 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 60.2 cm |
| Verpakking lengte | 13.8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.90 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 42 W |
EAN
| EAN | 9002759319915 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Siruela Hanglamp - E27 - 56 cm - Bruin/Zwart - Papier aankoopt