EGLO Siruela Plafondlamp - E27 - 16 cm - Bruin/Zwart - Papier
- EAN: 9002759319618
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Siruela plafondlamp is een hippe toevoeging aan jouw interieur, met zijn unieke en organische vorm. De lamp is gemaakt van hoogwaardig staal en papier in een natuurlijk bruine kleur, wat zorgt voor een speelse uitstraling die perfect past bij trendy interieurstijlen. Door de combinatie van bruin en zwart krijgt de lamp een subtiel contrast, waardoor hij niet overheersend is in de ruimte.
Deze stijlvolle plafondlamp heeft een afmeting van H 16 x L 56 x B 40 cm en is voorzien van een E27 fitting waar je een lichtbron van maximaal 42W in kunt gebruiken (exclusief). De lamp is eenvoudig aan te sluiten op een dimmer (exclusief) of te dimmen met slimme EGLO connect lichtbronnen, waardoor je de verlichting naar wens kunt aanpassen.
EGLO is een toonaangevend merk in consumentenverlichting en staat bekend om zijn exclusieve, innovatieve en kwalitatief hoogwaardige ontwerpen. De Siruela plafondlamp is hier een perfect voorbeeld van, met zijn prachtige uitstraling, lange levensduur en 2 jaar garantie. Een ware eyecatcher in elke ruimte!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampen24 Praxis
- Bij Praxis kun je EGLO Siruela Plafondlamp - E27 - 16 cm - Bruin/Zwart - Papier kopen voor de prijs van € 35,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Siruela Plafondlamp - E27 - 16 cm - Bruin/Zwart - Papier te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Siruela Plafondlamp - E27 - 16 cm - Bruin/Zwart - Papier bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,49 voor EGLO Siruela Plafondlamp - E27 - 16 cm - Bruin/Zwart - Papier is gemeten op 25-11-2025. De hoogste prijs was € 49,99 op 05-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Papier |
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 56 cm |
| Materiaal | Papier Edelstaal |
| Kleur | Zwart Bruin |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759319618 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 56 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 32 cm |
| Verpakking hoogte | 40.0 cm |
| Verpakking lengte | 11.2 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.13 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 42 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759319618 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Siruela Plafondlamp - E27 - 16 cm - Bruin/Zwart - Papier aankoopt