EGLO Stellato - plafondlamp - E27 - Ø30 cm - wit
- EAN: 9002759950286
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Stellato plafondlamp is een stijlvolle toevoeging aan elk interieur. Gemaakt van hoogwaardig staal en met een diameter van 30 cm, verspreidt deze lamp een helder en warm wit licht in de kamer. De lamp wordt geleverd zonder lichtbron, waardoor je zelf kunt kiezen welke E27 lichtbron je wilt gebruiken.
Met een maximaal wattage van 1X60W is de EGLO Stellato plafondlamp geschikt voor diverse ruimtes in huis of op kantoor. De lamp kan eenvoudig worden aangesloten op een dimmer (exclusief) of gedimd worden met slimme EGLO Connect lichtbronnen voor de gewenste sfeer.
De EGLO Stellato plafondlamp heeft een modern en tijdloos design dat perfect past bij verschillende interieurstijlen. Of het nu in de woonkamer, slaapkamer, kantoor of keuken is, deze lamp zorgt altijd voor de juiste verlichting. Met 2 jaar garantie ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid.
De EGLO Stellato plafondlamp is van het merk Eglo en is speciaal ontworpen voor gebruik binnenshuis. De EAN-code van deze lamp is 9002759950286. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar en een levensduur van de lichtbronnen van 5 jaar is deze lamp een betrouwbare keuze voor jouw verlichtingsbehoeften.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Stellato - plafondlamp - E27 - Ø30 cm - wit kopen voor de prijs van € 26,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Stellato - plafondlamp - E27 - Ø30 cm - wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Stellato - plafondlamp - E27 - Ø30 cm - wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,49 voor EGLO Stellato - plafondlamp - E27 - Ø30 cm - wit is gemeten op 18-12-2025. De hoogste prijs was € 37,70 op 28-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,21. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 30 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | wit |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759950286 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2015 |
| Introductiemaand | Mei |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 20.50 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 159 mm |
| Verpakking hoogte | 115 mm |
| Verpakking lengte | 214 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.72 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759950286 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Stellato - plafondlamp - E27 - Ø30 cm - wit aankoopt