EGLO Tabanera hangende plafondverlichting Flexibele montage Zwart, Wit E27 A,A+,A++,B,C,D,E
- EAN: 9002759968038
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verlicht jouw ruimte op een stijlvolle manier met de EGLO Tabanera hangende plafondverlichting. Deze lamp heeft een flexibele montage en is verkrijgbaar in de kleuren zwart en wit, waardoor hij perfect past bij elk interieur. De E27 fitting maakt het eenvoudig om verschillende soorten lampen te gebruiken en dankzij de compatibiliteit met energie-efficiëntieklassen A tot en met E is deze lamp ook nog eens zuinig in gebruik.
Met een hoogte van 1100 mm en een diameter van 36,5 cm is de EGLO Tabanera een opvallend maar elegant stuk. Het gewicht van 2,36 kg zorgt ervoor dat de lamp stevig aan het plafond hangt, maar toch gemakkelijk te verplaatsen is indien nodig. De verstelmogelijkheden maken het mogelijk om de hoogte aan te passen bij installatie, zodat je de verlichting precies naar wens kunt positioneren.
Deze hanglamp heeft een strakke ronde vorm en is gemaakt van hoogwaardig staal en glas, waardoor hij niet alleen mooi is om naar te kijken, maar ook duurzaam en lang meegaat. Met een vermogen van 60 W per lichtpunt zorgt de EGLO Tabanera voor voldoende helderheid in de ruimte. Bovendien is de lamp voor binnen gebruik en wordt geleverd zonder lichtbron, waardoor je zelf de perfecte lichtbron kunt kiezen die aan jouw wensen voldoet.
Met deze hanglamp haal je niet alleen sfeervolle verlichting in huis, maar ook een stukje modern design. Of je nu je eetkamer, woonkamer of slaapkamer wilt verlichten, de EGLO Tabanera is een prachtige toevoeging aan elke ruimte. Kies voor kwaliteit, stijl en functionaliteit met deze unieke hanglamp van EGLO.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Tabanera hangende plafondverlichting Flexibele montage Zwart, Wit E27 A,A+,A++,B,C,D,E kopen voor de prijs van € 49,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Tabanera hangende plafondverlichting Flexibele montage Zwart, Wit E27 A,A+,A++,B,C,D,E te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Tabanera hangende plafondverlichting Flexibele montage Zwart, Wit E27 A,A+,A++,B,C,D,E bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 46,95 voor EGLO Tabanera hangende plafondverlichting Flexibele montage Zwart, Wit E27 A,A+,A++,B,C,D,E is gemeten op 02-04-2025. De hoogste prijs was € 49,95 op 07-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal Glas |
| Kleur | Zwart Wit |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 2.36 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | 2-draads |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759968038 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 36.50 cm |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 36.50 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 36.50 cm |
| Verpakking breedte | 195 mm |
| Verpakking hoogte | 385 mm |
| Verpakking lengte | 385 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.36 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 9002759968038 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Tabanera hangende plafondverlichting Flexibele montage Zwart, Wit E27 A,A+,A++,B,C,D,E aankoopt