EGLO Tarbes Hanglamp - E27 - Ø 17,5 cm - Zwart
- EAN: 9002759941871
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:09:47 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de EGLO Tarbes Hanglamp haal je een echt sfeervolle eyecatcher in huis! Deze hippe hanglamp heeft een diamantvormig ontwerp en is uitgevoerd in het zwart, wat zorgt voor een stijlvolle uitstraling. Of je hem nu in de woonkamer, slaapkamer of kantoorruimte hangt, de Tarbes lamp past perfect in een Scandinavisch interieur en maakt de ruimte helemaal compleet. Het is een functionele lamp die je naar eigen wens in hoogte kunt verstellen tot maximaal 110 cm, waardoor je de perfecte ambiance kunt creëren.
De EGLO Tarbes Hanglamp is vervaardigd van hoogwaardig kunststof en staal, wat zorgt voor een duurzame en kwalitatieve afwerking. De fitting is geschikt voor een E27 lichtbron van maximaal 25W (niet inbegrepen), waardoor je zelf de lichtintensiteit en kleurtemperatuur kunt bepalen. Dankzij de mogelijkheid om de lamp aan te sluiten op een dimmer (niet meegeleverd) of op slimme EGLO connect lichtbronnen, heb je volledige controle over de verlichting in huis. Bovendien is de montage van deze lamp zeer eenvoudig en ontvang je maar liefst 2 jaar garantie.
Mocht je nog op zoek zijn naar een passende lichtbron voor de EGLO Tarbes Hanglamp, dan kun je kiezen voor een LED lichtbron (EAN: 9008606228119) of een slimme LED lichtbron (EAN: 9002759122430). EGLO Verlichting staat bekend om zijn exclusiviteit, design en vakmanschap. Sinds de oprichting in 1969 is EGLO uitgegroeid tot een toonaangevende speler in de wereld van consumentenverlichting, met hedendaagse ontwerpen die wereldwijd mensen aanspreken. Kies voor kwaliteit en stijl met de EGLO Tarbes Hanglamp!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal Lampen24 Praxis
- Bij Bol.com kun je EGLO Tarbes Hanglamp - E27 - Ø 17,5 cm - Zwart kopen voor de prijs van € 19,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Tarbes Hanglamp - E27 - Ø 17,5 cm - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Tarbes Hanglamp - E27 - Ø 17,5 cm - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,56 voor EGLO Tarbes Hanglamp - E27 - Ø 17,5 cm - Zwart is gemeten op 15-01-2025. De hoogste prijs was € 25,56 op 12-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Edelstaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.55 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759941871 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2014 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 15 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 23 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 15 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 17.50 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 17.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 18.30 cm |
| Verpakking hoogte | 235 mm |
| Verpakking lengte | 163 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.52 kg |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759941871 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Tarbes Hanglamp - E27 - Ø 17,5 cm - Zwart aankoopt