EGLO Tedo 1 - Inbouwarmatuur - 3 Lichts - Chroom
- EAN: 9002759953584
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Tedo 1 is een stijlvolle inbouwarmatuur die elke ruimte verlicht met zijn warm witte licht. Gemaakt van hoogwaardig gegoten aluminium en afgewerkt met chroom, voegt deze spot niet alleen verlichting toe, maar ook een vleugje elegantie. De GU10 fitting met meegeleverde LED lichtbron zorgt voor een energiezuinige verlichtingsoplossing met een verbruik van slechts 5W. Daarnaast is de spotkop kantelbaar, waardoor je de lichtbundel naar wens kunt richten.
Met de Step Dimming technologie van de Tedo 1 kun je de lichtsterkte aanpassen in drie standen (100%, 50% of 25%) door simpelweg de schakelaar aan en uit te zetten, zonder dat je een dure LED dimmer nodig hebt. De EGLO Tedo 1 is niet alleen functioneel, maar ook veelzijdig inzetbaar in diverse woon- en werkruimten. Of het nu gaat om de keuken, de woonkamer of het kantoor, deze inbouwspot past perfect bij elke interieurstijl.
Met een diameter van 80mm, een installatiediepte van 110mm en een zaagmaat van Ø 68mm, is de EGLO Tedo 1 eenvoudig te installeren. Bovendien wordt deze spot geleverd met 5 jaar garantie op de lichtbron(nen), wat getuigt van de kwaliteit en duurzaamheid van het product. De Tedo 1 wordt per drie verpakt, wat het ideaal maakt voor grotere projecten of meerdere ruimten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Tedo 1 - Inbouwarmatuur - 3 Lichts - Chroom kopen voor de prijs van € 38,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Tedo 1 - Inbouwarmatuur - 3 Lichts - Chroom te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Tedo 1 - Inbouwarmatuur - 3 Lichts - Chroom bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,99 voor EGLO Tedo 1 - Inbouwarmatuur - 3 Lichts - Chroom is gemeten op 07-03-2025. De hoogste prijs was € 39,95 op 20-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 80 cm |
| Inbouwdiepte | 11 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Chroom |
| Product gewicht | 0.64 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759953584 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Inbouw breedte | 6.8 cm |
| Inbouw lengte | 6.8 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Product breedte | 80 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 144 mm |
| Verpakking hoogte | 106 mm |
| Verpakking lengte | 224 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.77 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Werkvoltage | 220 V |
EAN
| EAN | 9002759953584 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Tedo 1 - Inbouwarmatuur - 3 Lichts - Chroom aankoopt