EGLO Tolorico Plafond- en Wandlamp - LED - 35 cm - Chroom
- EAN: 9002759970567
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Tolorico Plafond- en Wandlamp is een waar pronkstuk met zijn glinsterende ontwerp en grijze kleur. Naast zijn functionele eigenschappen brengt deze lamp ook een warme en sfeervolle ambiance met zich mee. Met afmetingen van H 7,5 x L 35 x B 35 cm past deze moderne lamp perfect in elk interieur, zowel thuis als op kantoor. De hoogwaardige RVS materialen en de meegeleverde 22W LED lichtbron zorgen voor een duurzame verlichtingsoplossing.
De EGLO Tolorico Plafond- en Wandlamp is voorzien van een aan/uit schakelaar voor eenvoudige bediening. De lamp is niet dimbaar, maar biedt wel helder en efficiënt licht dankzij de 3000 lm per lichtpunt en de kleurtemperatuur van 4000 K. Met een IP waarde van IP44 is deze lamp geschikt voor gebruik binnenshuis, zoals in de woonkamer, slaapkamer of badkamer.
De EGLO Tolorico wordt geleverd met een garantie van 5 jaar en is eenvoudig in elkaar te zetten. De verpakking bevat het armatuur, de lichtbron, een handleiding en algemene veiligheidsvoorschriften. Met zijn strakke vierkante vorm en chroom afwerking is deze lamp niet alleen een verlichtingsbron, maar ook een designelement in elke ruimte waarin hij geplaatst wordt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal Lampen24
- Bij Lampen24 kun je EGLO Tolorico Plafond- en Wandlamp - LED - 35 cm - Chroom kopen voor de prijs van € 135,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Tolorico Plafond- en Wandlamp - LED - 35 cm - Chroom te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Tolorico Plafond- en Wandlamp - LED - 35 cm - Chroom bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 135,90 voor EGLO Tolorico Plafond- en Wandlamp - LED - 35 cm - Chroom is gemeten op 18-02-2026. De hoogste prijs was € 209,99 op 21-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 74,09. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP44 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Vierkant |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 3000 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759970567 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Toilet Badkamer Vochtige ruimtes |
| Kleur licht | Wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 35 cm |
| Product hoogte | 7.50 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 40.00 cm |
| Verpakking hoogte | 40.00 cm |
| Verpakking lengte | 13.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.26 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | E |
| Wattage per lichtpunt | 22 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759970567 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Tolorico Plafond- en Wandlamp - LED - 35 cm - Chroom aankoopt