EGLO Turrock Wandlamp/Plafondlamp - E27 - 47,5 cm - Grijs
- EAN: 9002759434458
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Turrock wand- en plafondlamp is een essentieel onderdeel voor jouw interieur met zijn stoere en grijze uitstraling. Deze lamp voegt een vleugje klasse toe aan elke ruimte, vooral in een industriële setting. Met zijn afmetingen van H 30 x L 47,5 x B 16 cm is de Turrock perfect geschikt voor diverse woon- of werkruimten. Gemaakt van hoogwaardig staal straalt deze lamp kwaliteit uit en is hij duurzaam.
De EGLO Turrock is voorzien van een E27 fitting voor maximaal 2x28W lichtbronnen (niet inbegrepen). Je kunt deze lamp eenvoudig aansluiten op een dimmer (niet inbegrepen) of hem dimmen met slimme EGLO connect.z lichtbronnen. De bediening van de lamp verloopt gemakkelijk via een aan/uit schakelaar. Bovendien krijg je maar liefst 2 jaar garantie op deze prachtige verlichting van EGLO.
Dankzij de combinatie van eigentijdse vormgeving en geavanceerde lichttechniek is EGLO al jaren een toonaangevend merk in consumentenverlichting. De ontwerpers van EGLO weten telkens weer te verrassen met innovatieve designs die wereldwijd gewaardeerd worden. Elk EGLO product straalt exclusiviteit, design en vakmanschap uit, wat zorgt voor een prachtige uitstraling en een lange levensduur.
Geef jouw ruimte een industrieel tintje met de EGLO Turrock wand- en plafondlamp. Met zijn tijdloze design en hoogwaardige materialen is deze lamp een ware eyecatcher. Bestel hem vandaag nog en geniet binnenkort van de sfeervolle verlichting die de Turrock te bieden heeft!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Turrock Wandlamp/Plafondlamp - E27 - 47,5 cm - Grijs kopen voor de prijs van € 79,91. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Turrock Wandlamp/Plafondlamp - E27 - 47,5 cm - Grijs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Turrock Wandlamp/Plafondlamp - E27 - 47,5 cm - Grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,99 voor EGLO Turrock Wandlamp/Plafondlamp - E27 - 47,5 cm - Grijs is gemeten op 07-03-2025. De hoogste prijs was € 142,88 op 20-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 82,89. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 47.50 cm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart Grijs |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759434458 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 47.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 21.50 cm |
| Verpakking hoogte | 49.00 cm |
| Verpakking lengte | 17.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.65 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 28 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759434458 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Turrock Wandlamp/Plafondlamp - E27 - 47,5 cm - Grijs aankoopt