EGLO Vintage Easington - Hanglamp - 1 Lichts - ø180 mm. - Staal
- EAN: 9002759491833
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
EGLO Vintage Easington - Hanglamp - 1 Lichts - ø180 mm. - Staal
De EGLO Vintage hanglamp Easington is een industriële blikvanger met zijn stalen constructie en chroom-kleurige binnenkant. De grove kettingsnoer geeft deze hanglamp een stoere uitstraling. Met een E27 fitting en een maximaal wattage van 60W is de hanglamp geschikt voor diverse woon- en werkruimten. De afmetingen van de Easington zijn H 1100 mm en Ø 180 mm.
Deze hoogwaardige hanglamp van EGLO is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar exclusiviteit en vakmanschap in verlichting. Het merk EGLO staat garant voor design en kwaliteit. De lampen zijn stuk voor stuk kunstwerken die met zorg zijn ontworpen en geproduceerd. EGLO is wereldwijd bekend om zijn verrassende en innovatieve ontwerpen.
De EGLO Vintage Easington hanglamp is zowel geschikt voor binnen als buiten. Met een IP waarde van IP20 en een garantie van 2 jaar van EGLO Verlichting, kan je genieten van deze hanglamp in elke gewenste ruimte. De lamp wordt geleverd exclusief lichtbron en weegt 149.60 kg.
Met dimbare functionaliteit en bediening via een wandschakelaar is deze hanglamp zeer gebruiksvriendelijk. De verpakking bevat het armatuur, een handleiding en algemene veiligheidsvoorschriften. De EGLO Vintage Easington hanglamp is de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit voor elk interieur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Vintage Easington - Hanglamp - 1 Lichts - ø180 mm. - Staal kopen voor de prijs van € 54,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Vintage Easington - Hanglamp - 1 Lichts - ø180 mm. - Staal te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Vintage Easington - Hanglamp - 1 Lichts - ø180 mm. - Staal bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,99 voor EGLO Vintage Easington - Hanglamp - 1 Lichts - ø180 mm. - Staal is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 54,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Chroom |
| Vorm | Ovaal |
| Product gewicht | 149.60 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| IP waarde | IP20 |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759491833 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Overige kenmerken
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Zolder Toilet Werkkamer Slaapkamer Meterkast Kinderkamer Keuken Kelder Kantoor Hal Garage Eetkamer Babykamer |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 180 cm |
| Product hoogte | 1100 cm |
| Product lengte | 180 cm |
| Verpakking breedte | 202 mm |
| Verpakking hoogte | 198 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.29 kg |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
EAN
| EAN | 9002759491833 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Vintage Easington - Hanglamp - 1 Lichts - ø180 mm. - Staal aankoopt