EGLO Viserbella Hanglamp - E27 - Ø 53 cm - Champagne/Goud
- EAN: 9002759976446
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Viserbella hanglamp is een luxueuze toevoeging aan jouw interieur. Met zijn champagne en gouden kleuren geeft deze lamp een chique uitstraling, perfect voor een elegant hotel of stijlvolle woning. Het opvallende ontwerp straalt klasse en kwaliteit uit, waardoor het een eyecatcher in elke ruimte is.
Deze hanglamp is gemaakt van hoogwaardig staal en textiel, waardoor hij niet alleen mooi is om naar te kijken, maar ook duurzaam en stevig is. Met een diameter van 53 cm en een hoogte van 110 cm kan je de lamp eenvoudig installeren en naar wens in hoogte verstellen, tot maximaal 110 cm.
De EGLO Viserbella hanglamp biedt de mogelijkheid om te dimmen, zodat je de lichtintensiteit naar behoefte kan aanpassen. Het armatuur is geschikt voor 3 E27 lichtbronnen van maximaal 60W, die exclusief zijn. Daarnaast kan de lamp eenvoudig worden aangesloten op een dimmer (niet inbegrepen) of worden gedimd met slimme EGLO connect lichtbronnen.
Met 2 jaar fabrieksgarantie ben je verzekerd van een kwaliteitsproduct dat lang meegaat. De EGLO Viserbella hanglamp combineert exclusief design met functionaliteit en zal elke ruimte verrijken met zijn prachtige licht en elegante uitstraling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Viserbella Hanglamp - E27 - Ø 53 cm - Champagne/Goud kopen voor de prijs van € 141,17. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Viserbella Hanglamp - E27 - Ø 53 cm - Champagne/Goud te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Viserbella Hanglamp - E27 - Ø 53 cm - Champagne/Goud bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 135,00 voor EGLO Viserbella Hanglamp - E27 - Ø 53 cm - Champagne/Goud is gemeten op 19-06-2025. De hoogste prijs was € 169,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 34,97. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Champagne Goud |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.59 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759976446 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 53 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 55.00 cm |
| Verpakking hoogte | 24.50 cm |
| Verpakking lengte | 55.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.59 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759976446 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Viserbella Hanglamp - E27 - Ø 53 cm - Champagne/Goud aankoopt