EGLO Viserbella Plafondlamp - E27 - Ø 38 cm - Champagne/Goud
- EAN: 9002759976415
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:42:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Viserbella Plafondlamp is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn champagne en gouden kleuren brengt deze luxueuze lamp een stijlvolle sfeer in huis. Het opvallende ontwerp straalt klasse en kwaliteit uit, waardoor deze plafondlamp perfect past in een hotel chique setting. De lamp heeft een diameter van 38 cm en is gemaakt van hoogwaardig staal en textiel, wat zorgt voor een duurzame en elegante uitstraling.
De EGLO Viserbella Plafondlamp is voorzien van een E27 fitting en kan worden gebruikt met een lichtbron van maximaal 60W (niet inbegrepen). Met de mogelijkheid tot dimmen creëer je eenvoudig de gewenste sfeer in elke ruimte. Of je nu de verlichting wilt dimmen met een externe dimmer of met slimme EGLO connect.z lichtbronnen, deze lamp biedt diverse opties voor een gepersonaliseerde verlichtingservaring.
Deze plafondlamp is geschikt voor verschillende woon- en werkruimten, zoals de eetkamer, keuken, slaapkamer of woonkamer. Met 2 jaar garantie ben je verzekerd van een langdurige verlichtingsoplossing van hoge kwaliteit. EGLO staat bekend om zijn exclusieve design en vakmanschap, en de Viserbella lamp is daar een perfect voorbeeld van. Ontdek de elegantie en functionaliteit van de EGLO Viserbella Plafondlamp en verrijk je interieur met deze eyecatcher.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Viserbella Plafondlamp - E27 - Ø 38 cm - Champagne/Goud kopen voor de prijs van € 59,78. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Viserbella Plafondlamp - E27 - Ø 38 cm - Champagne/Goud te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Viserbella Plafondlamp - E27 - Ø 38 cm - Champagne/Goud bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 42,00 voor EGLO Viserbella Plafondlamp - E27 - Ø 38 cm - Champagne/Goud is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 59,99 op 12-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 38 cm |
| Materiaal | Staal Textiel |
| Kleur | Goud Champagne |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759976415 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 38 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 40.00 cm |
| Verpakking hoogte | 40.00 cm |
| Verpakking lengte | 12.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.69 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759976415 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Viserbella Plafondlamp - E27 - Ø 38 cm - Champagne/Goud aankoopt