Equivera Plafonaire Lamp - Lamp - Plafond Lamp - Plafonnaire Lamp - Plafondlamp
- EAN: 8721257035325
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ben je op zoek naar een stijlvolle plafondlamp die een natuurlijke en frisse sfeer toevoegt aan je interieur? Dan is de Equivera Plafonaire Lamp precies wat je nodig hebt! Met een diameter van 40 cm is deze lamp ideaal voor elke kamer in huis, of het nu de woonkamer, slaapkamer of kantoor is. De lamp is gemaakt van natuurlijk linnen in een elegante beige kleur, waardoor het gemakkelijk te combineren is met verschillende interieurstijlen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Equivera Plafonaire Lamp - Lamp - Plafond Lamp - Plafonnaire Lamp - Plafondlamp kopen voor de prijs van € 77,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Equivera Plafonaire Lamp - Lamp - Plafond Lamp - Plafonnaire Lamp - Plafondlamp te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Plafonaire Lamp - Lamp - Plafond Lamp - Plafonnaire Lamp - Plafondlamp bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 69,95 voor Equivera Plafonaire Lamp - Lamp - Plafond Lamp - Plafonnaire Lamp - Plafondlamp is gemeten op 26-04-2025. De hoogste prijs was € 89,64 op 19-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,69. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Equivera |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Equivera |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 40 cm |
| Materiaal | Linnen |
| Kleur | Beige |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E14 |
| IP waarde | IP20 |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Plafondlamp, bevestigingsmateriaal, handleiding |
Productinformatie
| Merk | Equivera |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8721257035325 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer Slaapkamer Kantoor |
| Met melkglas | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 450 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 450 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721257035325 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Plafonaire Lamp - Lamp - Plafond Lamp - Plafonnaire Lamp - Plafondlamp aankoopt