Met de Fuzo Hue White EU wandlantaarn SQR D/I haal je ultieme slimme verlichting in huis. Deze strak vormgegeven zwarte Philips Hue muurlamp biedt twee lichtvlakken, die warmwit LED-licht zowel naar boven als naar beneden werpen, waardoor je moderne gevel prachtig verlicht wordt. Met de handige Hue app op je smartphone of tablet kun je het licht eenvoudig dimmen naar de gewenste intensiteit. Verbind de lantaarn met een Philips Hue Bridge (apart verkrijgbaar) en ontdek alle slimme verlichtingsfuncties, zoals persoonlijke timers en geofencing.
Deze Philips Hue buitenarmatuur is ontworpen met IP44, wat betekent dat het spatwaterdicht is en ideaal voor buitengebruik. Creëer de juiste sfeer met zacht en warmwit licht in je tuin of op je terras. Je hebt de volledige controle over het lichtniveau, van krachtig voor het verlichten van paden tot subtiel voor een gezellige ambiance. Met de handige timers van Philips Hue geniet je van langere avonden buiten en kun je de verlichting automatisch aanpassen op basis van zonsopgang en zonsondergang.
Stel je buitenverlichting in voor een aangename thuiskomst door alle lampen automatisch te laten aangaan wanneer je arriveert. Met de Philips Hue buitensensor of de handige Home or Away-modus in de app kun je eenvoudig de verlichting regelen, ook als je niet thuis bent. De mogelijkheden zijn eindeloos dankzij de compatibiliteit met spraakbesturingssystemen zoals Amazon Alexa, Apple HomeKit en Google Assistent.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Fuzo Hue White EU wall lantern SQR D/I bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 77,00 voor Fuzo Hue White EU wall lantern SQR D/I is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 84,99 op 20-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Philips Hue |
| IP Waarde | IP44 |
Algemene kenmerken
| Merk | Philips Hue |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Vierkant |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar Bediening via afstandsbediening Bediening via mobiele app |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 1160 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Philips Hue |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Philips Hue Fuzo muurlamp - warmwit licht - zwart - smal - gesloten |
Productinformatie
| Merk | Philips Hue |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| EAN | 8719514382787 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Anders, zie productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Wifi vereist | Ja |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Ja |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geintegreerde USB poort | Nee |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Lichtrichting | Diffuus (rondom) |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12.70 cm |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 13 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 178 mm |
| Verpakking hoogte | 173 mm |
| Verpakking lengte | 179 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.92 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 9 W |
EAN
| EAN | 8719514382787 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fuzo Hue White EU wall lantern SQR D/I aankoopt