Grundig lamp - Sensor kast lamp met LED - Met bewegingssensor
- EAN: 8711252148403
- Categorie(n): Kastverlichting
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze Grundig lamp is een sensor kast lamp met LED-verlichting en een ingebouwde bewegingssensor. Zodra het donker wordt, schakelt de verlichting automatisch in wanneer er beweging binnen een straal van 3 meter rond de sensor wordt gedetecteerd. Na 25 seconden zonder beweging schakelt de lamp ook weer automatisch uit. Hierdoor is deze lamp ideaal voor gebruik in kledingkasten, boekenkasten, keukenkasten, lades, gangen, trappen, slaapkamers en kan zelfs dienen als veiligheidslicht.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Grundig lamp - Sensor kast lamp met LED - Met bewegingssensor kopen voor de prijs van € 15,59. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Grundig lamp - Sensor kast lamp met LED - Met bewegingssensor te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Grundig lamp - Sensor kast lamp met LED - Met bewegingssensor bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor Grundig lamp - Sensor kast lamp met LED - Met bewegingssensor is gemeten op 08-03-2026. De hoogste prijs was € 19,99 op 22-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemene kenmerken
| Merk | Grundig |
| Aantal lichtpunten | 10 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | WIt |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Batterij |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Technische specificaties
| Lumen per lichtpunt | 1 lm |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Kleurtemperatuur | 10000 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1X lamp |
Productinformatie
| Merk | Grundig |
| EAN | 8711252148403 |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | Koel wit licht |
| Lichtbron | Led-lamp |
| Met sensor | Ja |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Met bewegingssensor |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 26.5 cm |
| Verpakking lengte | 14 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Wattage per lichtpunt | 1 W |
EAN
| EAN | 8711252148403 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Grundig lamp - Sensor kast lamp met LED - Met bewegingssensor aankoopt