Hanglamp - Lucid Wide - IJzer - Zwart
- EAN: 8714302135842
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Hanglamp - Lucid Wide - IJzer - Zwart
De Hanglamp Lucid Wide van Leitmotiv is een prachtige toevoeging aan elk interieur, of het nu je keuken, woonkamer of slaapkamer is. Met zijn ijzeren frame en minimalistische design brengt deze lamp sfeervolle verlichting in elke ruimte. De lamp is verkrijgbaar in de stijlvolle kleur zwart, waardoor hij gemakkelijk te combineren is met verschillende kleurenschema's en inrichtingen.
De Lucid Wide hanglamp heeft één lichtpunt en maakt gebruik van een E27 lampsocket. Met een IP-waarde van IP20 is deze lamp geschikt voor gebruik binnenshuis. Daarnaast is de lamp niet voorzien van een dimfunctie en wordt er geen lichtbron meegeleverd. De hoogte van de lamp is verstelbaar bij installatie, waardoor je zelf kunt bepalen op welke hoogte je de verlichting wilt hebben.
Deze trendy hanglamp wordt geleverd met een snoerlengte van 1.20 meter en heeft een breedte van 35 centimeter. Dankzij het elegante ontwerp en de warm witte lichtbron is de Lucid Wide lamp niet alleen functioneel, maar ook een echte eyecatcher in je interieur. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je bovendien verzekerd van een duurzame verlichtingsoplossing.
Inclusief plafondkap die past over een centraaldoos, biedt deze hanglamp van Leitmotiv een praktische en stijlvolle oplossing voor het verlichten van jouw favoriete ruimtes. Creëer een gezellige en moderne sfeer in huis met de Lucid Wide hanglamp.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Hanglamp - Lucid Wide - IJzer - Zwart kopen voor de prijs van € 119,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hanglamp - Lucid Wide - IJzer - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hanglamp - Lucid Wide - IJzer - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,00 voor Hanglamp - Lucid Wide - IJzer - Zwart is gemeten op 08-04-2025. De hoogste prijs was € 125,00 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 100,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Leitmotiv |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Leitmotiv |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 2.10 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| IP waarde | IP20 |
| Snoerlengte | 1.20 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1.4 |
Productinformatie
| Merk | Leitmotiv |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8714302135842 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 35 cm |
| Breedte montageplaat | 0.37 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer Werkkamer Slaapkamer Keuken Kantoor Hal |
| Hoogte lampenkap | 0.37 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 35 cm |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 35 cm |
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 376 mm |
| Verpakking hoogte | 366 mm |
| Verpakking lengte | 405 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.10 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 9 W |
EAN
| EAN | 8714302135842 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hanglamp - Lucid Wide - IJzer - Zwart aankoopt