Inbouwspot Menno met Philips HUE White Ambiance - inbouwspot - Zwart - Voor binnen / woonkamer / keuken / slaapkamer - IP20 - GU10 - Buitendiameter: 85MM - boorgat: 70-76MM - min. Inbouwdiepte: 70MM
- EAN: 8720847133045
- Categorie(n): Inbouwspots
De Inbouwspot Menno met Philips HUE White Ambiance is een slimme toevoeging voor elk interieur. Deze inbouwspot wordt compleet geleverd inclusief een Philips Hue White Ambiance GU10 spot, een armatuur van RTM Lighting en een GU10 fitting voor de aansluiting. Het design is rond en afgewerkt in de elegante kleur zwart, waardoor het naadloos in elke ruimte past.
Met deze inbouwspot geniet je van zowel wit als gekleurd licht, dat je direct kunt bedienen via Bluetooth of met de handige app. Voor nog meer mogelijkheden is het toevoegen van een Hue Bridge aan te raden. De spot heeft een buitendiameter van 85MM en vereist een boorgat van 70-76MM, met een minimale inbouwdiepte van 70MM.
Deze hoogwaardige inbouwspot van RTM Lighting is geschikt voor binnen, en specifiek voor ruimtes zoals de woonkamer, keuken of slaapkamer. Met een IP20 waarde en GU10 fitting ben je verzekerd van kwaliteit en gemak. De Inbouwspot Menno is een stijlvolle en praktische keuze voor het verlichten van verschillende ruimtes in huis.
Met aanpasbare instellingen zoals dimfunctie en kantelbaarheid, biedt deze inbouwspot alle flexibiliteit die je nodig hebt. De lichtbron is een duurzame LED, wat zorgt voor een lange levensduur van maar liefst 15 jaar. Bovendien wordt deze spot geleverd met twee jaar fabrieksgarantie, waardoor je met een gerust hart kunt genieten van de verlichting in huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Inbouwspot Menno met Philips HUE White Ambiance - inbouwspot - Zwart - Voor binnen / woonkamer / keuken / slaapkamer - IP20 - GU10 - Buitendiameter: 85MM - boorgat: 70-76MM - min. Inbouwdiepte: 70MM bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 42,88 voor Inbouwspot Menno met Philips HUE White Ambiance - inbouwspot - Zwart - Voor binnen / woonkamer / keuken / slaapkamer - IP20 - GU10 - Buitendiameter: 85MM - boorgat: 70-76MM - min. Inbouwdiepte: 70MM is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 42,88 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | RTM Lighting |
Algemene kenmerken
| Merk | RTM Lighting |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 85 cm |
| Inbouwdiepte | 7 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Bediening via mobiele app |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 350 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2200 K |
| Smart Home Platform | Philips Hue |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | RTM Lighting |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8720847133045 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Anders, zie productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Inbouw breedte | 85 cm |
| Inbouw lengte | 70 mm |
| Kleur licht | RGBW |
| Levensduur lichtbronnen | 15 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Ja |
| Product breedte | 85 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 8.50 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 85 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 85 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8720847133045 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Inbouwspot Menno met Philips HUE White Ambiance - inbouwspot - Zwart - Voor binnen / woonkamer / keuken / slaapkamer - IP20 - GU10 - Buitendiameter: 85MM - boorgat: 70-76MM - min. Inbouwdiepte: 70MM aankoopt