Industriële 3-lichts hanglamp met smoke glas - Deidre
- EAN: 6011417587583
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 25-04-2026 06:06:57 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Industriële 3-lichts hanglamp met smoke glas - Deidre kopen voor de prijs van € 99,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Industriële 3-lichts hanglamp met smoke glas - Deidre te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 25 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Industriële 3-lichts hanglamp met smoke glas - Deidre bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 55,00 voor Industriële 3-lichts hanglamp met smoke glas - Deidre is gemeten op 11-12-2024. De hoogste prijs was € 99,95 op 03-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 44,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Merk | LumenXL |
Algemene kenmerken
| Merk | LumenXL |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Smoke |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| IP waarde | IP20 |
Productinformatie
| Merk | LumenXL |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 6011417587583 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Product breedte | 45 cm |
| Product hoogte | 153 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 6011417587583 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Industriële 3-lichts hanglamp met smoke glas - Deidre aankoopt