IP44 Inbouwspot Vira met Philips HUE White Ambiance - inbouw spot - Zwart - rond - voor badkamer / overkapping / buiten - IP44 - GU10 - Buitendiameter: 80MM - boorgat: 60-73MM - min. Inbouwdiepte: 60MM
- EAN: 8720847133304
- Categorie(n): Inbouwspots
De IP44 Inbouwspot Vira met Philips HUE White Ambiance is een slimme inbouwspot die compleet geleverd wordt met een Philips Hue White Ambiance GU10 spot. Het armatuur van RTM Lighting en een GU10 fitting zijn ook inbegrepen. Deze slimme inbouwspot is afgewerkt in de kleur zwart en heeft een ronde vorm. Het is een ideale keuze voor gebruik in de badkamer, overkapping of buiten. Om deze inbouwspot te plaatsen, is een boorgat nodig tussen 60-73 mm. De minimale inbouwdiepte die deze Hue spot vereist is 60 mm, en de spot zelf heeft een buitendiameter van 80 mm.
Met de IP44 Inbouwspot Vira geniet je van zowel wit als gekleurd licht. Je hebt de mogelijkheid om de verlichting direct te bedienen via Bluetooth, met een app of zelfs met je stem. Voor nog meer functies en opties, is het toevoegen van een Hue Bridge aan te raden. Deze inbouwspot wordt geleverd met twee jaar fabrieksgarantie voor extra gemoedsrust.
Technisch gezien is deze inbouwspot van RTM Lighting voorzien van een GU10 fitting en heeft een lumenwaarde van 350 lm. De IP-waarde is vastgesteld op IP44, wat betekent dat het geschikt is voor vochtige ruimtes. De kleurtemperatuur van de verlichting is 2200 K, en het is compatibel met het Smart Home Platform van Philips Hue.
De IP44 Inbouwspot Vira met Philips HUE White Ambiance is een veelzijdige en stijlvolle toevoeging aan elke ruimte. Of je nu op zoek bent naar sfeerverlichting voor je badkamer, overkapping of buitenruimte, deze inbouwspot biedt de perfecte combinatie van slimme technologie en prachtig design. Maak je verlichtingservaring compleet met deze hoogwaardige inbouwspot van RTM Lighting en Philips Hue.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat IP44 Inbouwspot Vira met Philips HUE White Ambiance - inbouw spot - Zwart - rond - voor badkamer / overkapping / buiten - IP44 - GU10 - Buitendiameter: 80MM - boorgat: 60-73MM - min. Inbouwdiepte: 60MM bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 42,88 voor IP44 Inbouwspot Vira met Philips HUE White Ambiance - inbouw spot - Zwart - rond - voor badkamer / overkapping / buiten - IP44 - GU10 - Buitendiameter: 80MM - boorgat: 60-73MM - min. Inbouwdiepte: 60MM is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 42,88 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | RTM Lighting |
Algemene kenmerken
| Merk | RTM Lighting |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 80 cm |
| Inbouwdiepte | 7 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Bediening via mobiele app |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 350 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 2200 K |
| Smart Home Platform | Philips Hue |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | RTM Lighting |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| EAN | 8720847133304 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Anders, zie productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Geschikt voor ruimte | Badkamer |
| Inbouw breedte | 80 cm |
| Inbouw lengte | 70 mm |
| Kleur licht | RGBW |
| Levensduur lichtbronnen | 15 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Ja |
| Product breedte | 80 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 80 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8720847133304 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je IP44 Inbouwspot Vira met Philips HUE White Ambiance - inbouw spot - Zwart - rond - voor badkamer / overkapping / buiten - IP44 - GU10 - Buitendiameter: 80MM - boorgat: 60-73MM - min. Inbouwdiepte: 60MM aankoopt