IP44 Platte 3 - stepInbouwspot Isla - badkamer of buiten - Ronde spot - Nikkel mat - Extra Warm Wit - 2700K - 6 Watt - Paulmann
- EAN: 8720847132116
- Categorie(n): Inbouwspots
De IP44 Platte "3-step" Inbouwspot Isla is de perfecte keuze voor in de badkamer of onder een overkapping. Het nikkelkleurige ronde armatuur is spatwaterdicht en voorzien van een verwisselbare LED lamp, waardoor u kunt genieten van Extra Warm Wit licht met een kleurtemperatuur van 2700K. Met een verbruik van slechts 6 watt is deze LED inbouwspot zeer energiezuinig en vervangt het moeiteloos een 40 watt halogeenspot.
Deze unieke inbouwspot biedt 3 verschillende lichtstanden, die eenvoudig te bedienen zijn zonder dimmer. U kunt de lichtsterkte aanpassen met een standaard schakelaar, zonder extra accessoires aan te schaffen. Daarnaast heeft de inbouwspot een extreem lage inbouwdiepte van slechts 40mm, waardoor deze in vrijwel elk plafond past.
Het armatuur van de IP44 Platte "3-step" Inbouwspot Isla is van het merk RTM Lighting en bevat een Coin LED module van Paulmann. Deze combinatie zorgt voor een moderne industriële look en een lange levensduur van de lichtbronnen. Bovendien is het armatuur volledig vervangbaar, waardoor u geen hele spot hoeft te vervangen bij een defect, maar enkel de lichtbron.
Deze inbouwspot wordt compleet geleverd en is zeer gebruiksvriendelijk. Met zijn ronde vorm en nikkel matte afwerking past deze spot perfect in elke badkamer of buitenruimte. Dankzij de 3-step-dimming functie en het spatwaterdichte design is de IP44 Platte Inbouwspot Isla een ideale en praktische verlichtingsoplossing voor elk huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat IP44 Platte 3 - stepInbouwspot Isla - badkamer of buiten - Ronde spot - Nikkel mat - Extra Warm Wit - 2700K - 6 Watt - Paulmann bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,96 voor IP44 Platte 3 - stepInbouwspot Isla - badkamer of buiten - Ronde spot - Nikkel mat - Extra Warm Wit - 2700K - 6 Watt - Paulmann is gemeten op 20-11-2024. De hoogste prijs was € 30,68 op 05-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,72. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | RTM Lighting |
Algemene kenmerken
| Merk | RTM Lighting |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 8.40 cm |
| Inbouwdiepte | 7 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Nikkel+ |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.25 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 470 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | RTM Lighting |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| EAN | 8720847132116 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Geschikt voor ruimte | Badkamer |
| Inbouw breedte | 84 mm |
| Inbouw lengte | 70 mm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 15 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Product breedte | 8.40 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 24.95 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 84 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 84 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Wattage per lichtpunt | 6 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8720847132116 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je IP44 Platte 3 - stepInbouwspot Isla - badkamer of buiten - Ronde spot - Nikkel mat - Extra Warm Wit - 2700K - 6 Watt - Paulmann aankoopt