IP44 SceneSwitch Inbouwspot Bailey - badkamer of buiten - Vierkante spot - Nikkel mat - Philips Sceneswitch - 5 Watt - Philips
- EAN: 8720847132574
- Categorie(n): Inbouwspots
De IP44 SceneSwitch Inbouwspot Bailey is een perfecte toevoeging voor uw badkamer of buitenruimte. Met zijn nikkelkleurige vierkante design en spatwaterdichtheid is deze spot zowel stijlvol als functioneel. De LED spot is voorzien van een verwisselbare Philips SceneSwitch lichtbron, waarmee u gemakkelijk kunt kiezen uit 3 verschillende lichtinstellingen zonder de noodzaak van een dimmer.
Deze hoogwaardige inbouwspot heeft een professionele bouwkwaliteit en is gemaakt van aluminium, wat zorgt voor een moderne en industriële uitstraling. Met een lichtopbrengst van 345 lumen per lichtpunt en een verbruik van slechts 5 watt, vervangt deze LED spot moeiteloos een 50W gloeilamp of halogeenspot. De spot wordt compleet geleverd en heeft een gemiddelde levensduur van maar liefst 15.000 uur.
De installatie van deze inbouwspot is eenvoudig; met een buitendiameter van 84mm en een inbouwdiepte van 60mm past deze spot in bestaande boorgaten tussen de 57 en 76mm. Zorg voor 50mm vrije ruimte in uw verlaagde plafond met een gipsplaat van 10mm, of 80mm inbouwdiepte indien u isolatiemateriaal boven de spot heeft of gaat plaatsen.
Niet alleen is deze inbouwspot functioneel en energiezuinig, maar met zijn dimbare SceneSwitch technologie en spatwaterdichte IP44 waarde biedt de IP44 SceneSwitch Inbouwspot Bailey de perfecte combinatie van sfeer, stijl en praktisch gebruik, zowel voor binnen als buiten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat IP44 SceneSwitch Inbouwspot Bailey - badkamer of buiten - Vierkante spot - Nikkel mat - Philips Sceneswitch - 5 Watt - Philips bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,96 voor IP44 SceneSwitch Inbouwspot Bailey - badkamer of buiten - Vierkante spot - Nikkel mat - Philips Sceneswitch - 5 Watt - Philips is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 30,03 op 05-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,07. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | RTM Lighting |
Algemene kenmerken
| Merk | RTM Lighting |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 90 cm |
| Inbouwdiepte | 7 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Nikkel+ |
| Vorm | Vierkant |
| Product gewicht | 0.25 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 345 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | RTM Lighting |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| EAN | 8720847132574 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Geschikt voor ruimte | Badkamer |
| Inbouw breedte | 90 cm |
| Inbouw lengte | 70 mm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 15 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Product breedte | 90 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 19.95 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8720847132574 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je IP44 SceneSwitch Inbouwspot Bailey - badkamer of buiten - Vierkante spot - Nikkel mat - Philips Sceneswitch - 5 Watt - Philips aankoopt