Kaarsverlichting voor binnen - 20 kaarsen - Warm wit - 7.5 meter - Kerstverlichting
- EAN: 7318302037017
- Categorie(n): Lichtsnoeren
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal de kerstsfeer in huis met deze prachtige kaarsverlichting van Konstsmide. Met 20 warmwitte diodes verspreid over 7.5 meter zorgt dit hoogwaardige boomsnoer voor een feestelijke en magische verlichting in uw interieur. De kaarsverlichting is niet alleen een highlight voor uw kerstdecoratie, maar kan ook jaar na jaar worden gebruikt dankzij de duurzame kwaliteit waar Konstsmide bekend om staat.
Deze kaarsverlichting is zowel voor binnen als buiten geschikt en wordt geleverd inclusief de benodigde accessoires. De verlichting werkt op netstroom en kan eenvoudig worden bediend met de aan/uit schakelaar in het snoer. Met een vermogen van 1.2 W per lichtpunt en een aansluitspanning van 230 V, brengt deze verlichting de perfecte warm witte gloed in uw ruimte.
De Konstsmide kaarsverlichting heeft een IP20 waarde en is veilig in gebruik. Dankzij de CE markering weet u zeker dat u kwaliteit in huis haalt. De levensduur van de lichtbronnen is maar liefst 0 uur, waardoor u zich geen zorgen hoeft te maken over het vervangen van de lampjes. De kaarsen zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof en zorgen voor een gezellige en feestelijke sfeer tijdens de kerstdagen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Kaarsverlichting voor binnen - 20 kaarsen - Warm wit - 7.5 meter - Kerstverlichting kopen voor de prijs van € 40,51. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Kaarsverlichting voor binnen - 20 kaarsen - Warm wit - 7.5 meter - Kerstverlichting te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Kaarsverlichting voor binnen - 20 kaarsen - Warm wit - 7.5 meter - Kerstverlichting bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,99 voor Kaarsverlichting voor binnen - 20 kaarsen - Warm wit - 7.5 meter - Kerstverlichting is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 401,26 op 25-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 372,27. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Konstsmide |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Konstsmide |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - in het snoer |
Technische specificaties
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Konstsmide 80001545 incl toebehoren |
Productinformatie
| Merk | Konstsmide |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 7318302037017 |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 0 uur |
| Materiaal lampjes | Kunststof |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| Wattage per lichtpunt | 1.2 W |
EAN
| EAN | 7318302037017 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Kaarsverlichting voor binnen - 20 kaarsen - Warm wit - 7.5 meter - Kerstverlichting aankoopt