Konst Smide LED Raamdecoratie Kerstman Verlichte Kerstfiguren - 40 cm - Maan - 20 LEDs
- EAN: 7318302860011
- Categorie(n): Verlichte kerstfiguren
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat de Kerstman schijnen in je interieur met de Konst Smide LED Raamdecoratie. Deze verlichte Kerstfiguur toont de Kerstman in een gezellige scène op de maan, waardoor een feestelijke en sfeervolle ambiance wordt gecreëerd. Met zijn 20 sprankelende LED-lichten verspreidt deze decoratie een warm wit licht, waardoor je huis klaar is voor de feestdagen.
De LED Raamdecoratie is zowel voor binnen als buiten te gebruiken, waardoor je flexibel bent in het decoreren van je huis. De afmetingen van 40 x 36 x 2.50 cm maken het een opvallend stuk dat zowel groot als klein zal bekoren. De raamhanger wordt compleet geleverd met een gebruiksaanwijzing voor eenvoudige installatie.
Met zijn IP20-waarde is de raamdecoratie bestand tegen stof en aanraking, waardoor je er lang van kunt genieten. De verlichting kan naar wens worden gedimd, waardoor je de perfecte sfeer kunt creëren voor elke gelegenheid.
Of je nu op zoek bent naar een leuke toevoeging aan je kerstdecoraties of een origineel cadeau wilt geven, de Konst Smide LED Raamdecoratie met Kerstman is een prachtige keuze die zeker in de smaak zal vallen. Laat de magie van Kerstmis stralen in je huis met deze betoverende verlichte Kerstfiguren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Konst Smide LED Raamdecoratie Kerstman Verlichte Kerstfiguren - 40 cm - Maan - 20 LEDs kopen voor de prijs van € 35,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Konst Smide LED Raamdecoratie Kerstman Verlichte Kerstfiguren - 40 cm - Maan - 20 LEDs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Konst Smide LED Raamdecoratie Kerstman Verlichte Kerstfiguren - 40 cm - Maan - 20 LEDs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,00 voor Konst Smide LED Raamdecoratie Kerstman Verlichte Kerstfiguren - 40 cm - Maan - 20 LEDs is gemeten op 02-12-2024. De hoogste prijs was € 35,58 op 02-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,58. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Merk | Konstsmide |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Konstsmide |
| Aantal lichtpunten | 20 |
| Materiaal | Plastic |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Voedingstype | Netstroom |
Technische specificaties
| IP waarde | IP20 |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | LED-raamhanger · Gebruiksaanwijzing. |
Productinformatie
| Merk | Konstsmide |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
| EAN | 7318302860011 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Opblaasbaar | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 2.50 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Timer | Nee |
| Type beeld of figuur | Kerstman |
| Type lichtbron | LED |
| Verpakking breedte | 36 mm |
| Verpakking hoogte | 39 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 7318302860011 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Konst Smide LED Raamdecoratie Kerstman Verlichte Kerstfiguren - 40 cm - Maan - 20 LEDs aankoopt