Konstsmide 1038-020 Kleine schachtkaars 2 stuk(s) E14 16 V Helder
- EAN: 7318301038022
- Categorie(n): Kerstboomverlichting
Prijs doorgegeven op : 17-05-2026 06:09:17 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Konstsmide 1038-020 Kleine schachtkaarsen zijn hoogwaardige reservelampjes die ervoor zorgen dat uw feestelijke lichtdecoratie er elk jaar weer prachtig uitziet. Met deze heldere lampjes creëert u een warm wit licht, ideaal voor het verlichten van uw kerstboom. Konstsmide, een gerenommeerd merk met meer dan 40 jaar ervaring, staat garant voor kwaliteit en duurzaamheid.
Deze kleine schachtkaarsen hebben een E14 fitting en werken op 16V. Dankzij de meegeleverde 2 lampjes heeft u gelijk een kleine voorraad in huis voor het geval er tijdens de feestdagen een lampje kapot gaat. Zo bent u altijd goed voorbereid en kunt u zonder zorgen genieten van het kerstplezier.
Met een fabrieksgarantie van 2 jaar kunt u vertrouwen op de kwaliteit en betrouwbaarheid van deze Konstsmide reservelampjes. De lampjes zijn geschikt voor gebruik binnenshuis en zijn eenvoudig te installeren in uw lichtslinger of kerstverlichting. Zo kunt u in een handomdraai een gezellige sfeer creëren in uw huis tijdens de feestdagen.
Deze schachtkaarsen hebben een CE-markering en voldoen aan de geldende veiligheidsnormen. Met de dimfunctie kunt u eenvoudig de helderheid van de lampjes aanpassen naar uw wens. De verpakking van de lampjes heeft een breedte, hoogte en lengte van 0 cm, wat ervoor zorgt dat ze gemakkelijk op te bergen zijn wanneer u ze niet gebruikt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Konstsmide 1038-020 Kleine schachtkaars 2 stuk(s) E14 16 V Helder kopen voor de prijs van € 19,61. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Konstsmide 1038-020 Kleine schachtkaars 2 stuk(s) E14 16 V Helder te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 17 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Konstsmide 1038-020 Kleine schachtkaars 2 stuk(s) E14 16 V Helder bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,39 voor Konstsmide 1038-020 Kleine schachtkaars 2 stuk(s) E14 16 V Helder is gemeten op 26-03-2026. De hoogste prijs was € 20,40 op 17-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Konstsmide |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Konstsmide |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
Productinformatie
| Merk | Konstsmide |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 7318301038022 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Type kerstboomverlichting | Kaars |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
EAN
| EAN | 7318301038022 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Konstsmide 1038-020 Kleine schachtkaars 2 stuk(s) E14 16 V Helder aankoopt