Konstsmide 3148 - Snoerverlichting - 16 lamps LED draadbol 6cm - 225cm - op batterij - voor binnen - warmwit
- EAN: 7318301481033
- Categorie(n): Lichtsnoeren
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit decoratieve LED lichtsnoer met aluminium draadbollen op batterij van Konstsmide brengt een gezellige en feestelijke sfeer in je interieur. Met een lengte van 2.25 meter is dit decoratiesnoer perfect voor elke woonkamer en kan overal worden gebruikt, of het nu op een schaal, in een vaas, op de vensterbank, op de gedekte tafel of dressoir is. Laat je inspireren en geef jouw interieur iets extra's. De micro LED lampjes op het mooi afgewerkte snoer stralen een perfect gezellig warmwit licht uit.
Dit lichtsnoer bevat 16 aluminium draadbollen met een diameter van 6 centimeter en werkt op batterijen, waardoor je geen stopcontact nodig hebt. De LED's hebben een zeer laag energieverbruik en zijn zeer duurzaam, en kunnen niet worden vervangen. Met dit snoer werkend op een set kwaliteitsbatterijen, kun je ongeveer 150 uur genieten van de verlichting. Het snoer is niet verlengbaar en heeft een vermogen van 16x 0.06W, 1.5V, en is Semko Intertek goedgekeurd voor veilig gebruik binnenshuis.
Met een totale lengte van 2.55 meter, biedt dit lichtsnoer met 16 warmwitte lampjes een ruimte van 15 centimeter tussen de lampjes. Het snoer werkt op batterijen waarbij de batterijen niet zijn inbegrepen, en werkt op 3x AA batterijen. Daarnaast is dit product voor binnen gebruik, CE markering zichtbaar en heeft een EU gecertificeerd elektrotechnisch keurmerk waardoor er optimale veiligheid wordt gegarandeerd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Konstsmide 3148 - Snoerverlichting - 16 lamps LED draadbol 6cm - 225cm - op batterij - voor binnen - warmwit kopen voor de prijs van € 20,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Konstsmide 3148 - Snoerverlichting - 16 lamps LED draadbol 6cm - 225cm - op batterij - voor binnen - warmwit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Konstsmide 3148 - Snoerverlichting - 16 lamps LED draadbol 6cm - 225cm - op batterij - voor binnen - warmwit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,86 voor Konstsmide 3148 - Snoerverlichting - 16 lamps LED draadbol 6cm - 225cm - op batterij - voor binnen - warmwit is gemeten op 08-01-2026. De hoogste prijs was € 26,79 op 05-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,93. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Konstsmide |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Konstsmide |
| Diameter | 6 cm |
| Kleur | Warm wit |
Productinformatie
| Voedingstype | Accu |
Technische specificaties
| Kleurtemperatuur | 2500 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | lichtsnoer met batterijcompartiment voor binnen |
Productinformatie
| Merk | Konstsmide |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 7318301481033 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Type lichtsnoer | Bollen lichtsnoer |
| Verpakking breedte | 163 mm |
| Verpakking hoogte | 124 mm |
| Verpakking lengte | 238 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.32 kg |
EAN
| EAN | 7318301481033 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Konstsmide 3148 - Snoerverlichting - 16 lamps LED draadbol 6cm - 225cm - op batterij - voor binnen - warmwit aankoopt