Konstsmide 3176-503 Motief lichtketting Ballen Binnen
- EAN: 7318301765034
- Categorie(n): Verlichte kerstfiguren
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Konstsmide 3176-503 Motief lichtketting met ballen is een prachtige decoratieve verlichting voor gebruik binnenshuis. De lichtketting is voorzien van 16 warm witte LED bollen met een diameter van 4 cm, die over een lengte van 2.25 meter zijn verspreid. Ideaal om een gezellige sfeer te creëren, vooral tijdens de feestdagen.
De afstand tussen de lampjes van de lichtketting bedraagt 15 cm, waardoor ze gelijkmatig verdeeld zijn en een mooi lichteffect geven. De totale lengte van de lichtketting, inclusief de aansluitkabel, is 5.25 meter. Let op: voor het gebruik van de verlichting zijn 3 AA-batterijen nodig, deze worden niet meegeleverd.
Deze lichtketting van Konstsmide is vervaardigd van hoogwaardig aluminium, waardoor hij duurzaam en stevig is. De lichtketting kan zowel binnen als buiten gebruikt worden, maar deze specifieke variant is bedoeld voor binnengebruik.
Met een fabrieksgarantie termijn van 2 jaar ben je verzekerd van een kwaliteitsproduct dat lang meegaat. De lichtketting heeft een EAN-nummer van 7318301765034 en wordt geleverd inclusief de benodigde lampen. Haal de gezelligheid in huis met de Konstsmide 3176-503 Motief lichtketting Ballen Binnen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Konstsmide 3176-503 Motief lichtketting Ballen Binnen kopen voor de prijs van € 17,07. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Konstsmide 3176-503 Motief lichtketting Ballen Binnen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Konstsmide 3176-503 Motief lichtketting Ballen Binnen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,32 voor Konstsmide 3176-503 Motief lichtketting Ballen Binnen is gemeten op 08-01-2026. De hoogste prijs was € 22,74 op 03-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,42. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | Konstsmide |
Algemene kenmerken
| Merk | Konstsmide |
| Aantal lichtpunten | 16 |
| Materiaal | Aluminium |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Voedingstype | Batterij |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Lamp(en) |
Productinformatie
| Merk | Konstsmide |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 7318301765034 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Opblaasbaar | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 300 cm |
| Timer | Nee |
| Type beeld of figuur | Bal |
EAN
| EAN | 7318301765034 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Konstsmide 3176-503 Motief lichtketting Ballen Binnen aankoopt