Konstsmide 3696 - Snoerverlichting - 80 lamps globe LED - 632 cm - 24V - voor buiten - multi
- EAN: 7318306965071
- Categorie(n): Lichtsnoeren
Prijs doorgegeven op : 31-03-2026 06:08:54 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit energiezuinige verlichtingsnoer met globe LEDs van Konstsmide brengt een feestelijke sfeer in of rond je woonplek. Het sfeervolle snoer is geschikt om een binnen- of buitenkerstboom mee te decoreren maar met dit snoer kun je ook je interieur fantastisch decoreren en gezellig verlichten. Ook geschikt als partyverlichting door het hele jaar heen! Het mooi afgewerkte snoer heeft multicolor globe LED bolletjes, geschikt voor zowel binnen als buiten. Leg dit snoer eens uit op een schaal of in een glazen vaas! Met behulp van tie ribs decoreer je buitenobjekten en glasoppervlaktes bijv. ramen, tuindeuren of schuifpui kun je verlichten met behulp van zuignappen of kabelklemmetjes. Het weerkaatsende licht geeft dan een extra sfeervol effect.
De kabelkleur van de Konstsmide 3696 snoerverlichting is zwart waardoor de kabel niet storend opvalt. De LED lichtbronnen zijn extreem energiezuinig en duurzaam en daarom niet verwisselbaar. Dit is vanwege de lange levensduur niet nodig. Laatste lampje is einde snoer, dus eenvoudig te verwerken. De transformator kan zowel binnen als buiten worden aangesloten. Het snoer is niet verlengbaar. Vermogen van dit snoer is 80x 0.06W, 24V. Het snoer is Semko Intertek goedgekeurd. Geschikt voor binnen en buiten.
Met Konstsmide snoerverlichting geniet je van degelijke uitvoering: bovengemiddelde kabeldikte om oververhitting te voorkomen, hoge trek- en wringbelasting door goede technische constructie en goede kwaliteit LED lichtbronnen. Daarnaast zijn de verlichtingsartikelen zeer energiezuinig en hebben ze een lange levensduur. Het gebruik van milieuvriendelijke, recyclebare en brandvertragende materialen dragen bij aan de duurzaamheid van de producten van Konstsmide.
Konstsmide, opgericht in 1942 in Zweden, is een trendsettend merk in kerstverlichting met een hoge kwaliteits- en veiligheidsstandaard. Het merk legt de focus op traditie en detail in producten, met respect voor de gebruiker en de leefomgeving. Innovatie en verbetering zijn sleutelwoorden in het proces van het creëren van duurzame en sfeervolle (LED) kerstverlichtingsartikelen voor binnen- en buitengebruik. Alle elektrische artikelen zijn voorzien van een EU gecertificeerd elektrotechnisch keurmerk voor degelijke constructie en optimale veiligheid voor de consument.
De Konstsmide 3696 snoerverlichting heeft een totale lengte van 11.32 meter, waarvan 6.32 meter met verlichting en een aansluitsnoer van 5 meter. De ruimte tussen de lampjes bedraagt 8 centimeter. De snoerverlichting heeft een transformator van 24V en is IP20 gecertificeerd. De kleurtemperatuur is 2100K en de verpakking bevat een lichtsnoer met 24V buitentrafo. De Konstsmide 3696 snoerverlichting is geschikt voor zowel binnen als buiten gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires
- Bij Bol.com kun je Konstsmide 3696 - Snoerverlichting - 80 lamps globe LED - 632 cm - 24V - voor buiten - multi kopen voor de prijs van € 24,01. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Konstsmide 3696 - Snoerverlichting - 80 lamps globe LED - 632 cm - 24V - voor buiten - multi te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 31 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Konstsmide 3696 - Snoerverlichting - 80 lamps globe LED - 632 cm - 24V - voor buiten - multi bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,95 voor Konstsmide 3696 - Snoerverlichting - 80 lamps globe LED - 632 cm - 24V - voor buiten - multi is gemeten op 18-12-2024. De hoogste prijs was € 27,70 op 21-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,75. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Konstsmide |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Konstsmide |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 2.5 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Multi |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - in het snoer |
Technische specificaties
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2100 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | lichtsnoer met 24V buitentrafo |
Productinformatie
| Merk | Konstsmide |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
| EAN | 7318306965071 |
Overige kenmerken
| Aanloopsnoer | 500 cm |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal kleuren licht | Multicolour |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Afstand tussen lampjes | 8 cm |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur glas | Mat |
| Kleur licht | Multicolour |
| Knipperfunctie | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Levensduur lichtbronnen | 0 uur |
| Materiaal lampjes | Kunststof |
| Timer | Nee |
| Type lichtbron | LED |
| Type lichtsnoer | Kerstlampjes |
| Verlichte lengte | 632 cm |
| Verpakking breedte | 136 mm |
| Verpakking hoogte | 86 mm |
| Verpakking lengte | 206 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
| Vervangbare lampjes | Nee |
| Wattage per lichtpunt | 3.6 W |
EAN
| EAN | 7318306965071 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Konstsmide 3696 - Snoerverlichting - 80 lamps globe LED - 632 cm - 24V - voor buiten - multi aankoopt