Konstsmide - LED acryl duif 21cm op batt 12x - koelwit
- EAN: 7318301792030
- Categorie(n): Verlichte kerstfiguren
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 06:09:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal de winterse sfeer in huis met deze prachtige LED acryl duif van Konstsmide. Met een hoogte van 21 cm is deze decoratieve vogel een eyecatcher in elk interieur. De 21 koud witte LED's zorgen voor een gezellige verlichting, perfect voor de donkere dagen. De duif werkt op 3x AA batterijen (niet inbegrepen), waardoor je hem overal in huis kunt neerzetten, zonder gedoe met snoeren.
Deze LED duif is speciaal ontworpen voor gebruik binnenshuis en is gemaakt van hoogwaardig acryl materiaal. Met zijn afmetingen van B26 x H21 cm past hij perfect op een bijzettafel, kast of vensterbank. De verlichting is eenvoudig te bedienen met de aan/uit schakelaar op het product, zodat je de sfeer in een handomdraai kunt aanpassen.
Met een garantie van 2 jaar hoef je je geen zorgen te maken over de kwaliteit van deze LED duif. De duif kan niet zelfstandig met internet verbinden en vereist geen speciale app of betaalde diensten voor volledige functionaliteit. Hij is niet voorzien van een knipperfunctie en heeft een CE markering voor veiligheid.
De verpakking van de LED acryl duif heeft een breedte van 210 mm, een hoogte van 99 mm en een lengte van 277 mm. Het totale gewicht van de verpakking bedraagt 640 gram. Kortom, deze sfeervolle LED duif is de perfecte aanvulling op je winterdecoratie en brengt warmte en gezelligheid in huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Konstsmide - LED acryl duif 21cm op batt 12x - koelwit kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Konstsmide - LED acryl duif 21cm op batt 12x - koelwit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Konstsmide - LED acryl duif 21cm op batt 12x - koelwit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,99 voor Konstsmide - LED acryl duif 21cm op batt 12x - koelwit is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 16,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Acryl |
| Merk | Konstsmide |
Algemene kenmerken
| Merk | Konstsmide |
| Materiaal | Acryl |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Voedingstype | Batterij |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Productinformatie
| Merk | Konstsmide |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 7318301792030 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanloopsnoer | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Knipperfunctie | Nee |
| Product breedte | 26 cm |
| Product hoogte | 21 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type beeld of figuur | Dier |
| Type lichtbron | LED |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 99 mm |
| Verpakking lengte | 277 mm |
| Verpakkingsgewicht | 640 g |
EAN
| EAN | 7318301792030 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Konstsmide - LED acryl duif 21cm op batt 12x - koelwit aankoopt