Konstsmide - LED snoer pizello 24V 80x - multicolor
- EAN: 7318306020503
- Categorie(n): Kerstboomverlichting
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 06:06:57 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Creëer de perfecte feestelijke sfeer, zowel binnen als buiten, met het Konstsmide LED snoer Pizello 24V met 80 multicolor lampjes. Met een lengte van 11,85 meter en een groene kabel, zorgt dit verlichtingssnoer voor een kleurrijke en sprankelende toevoeging aan jouw kerstdecoratie. De lampjes zijn energiezuinig en hebben een lange levensduur, waardoor je keer op keer kunt genieten van de feestdagen zonder je zorgen te maken over het vervangen van de lampjes.
Dankzij de degelijke constructie en hoge trek- en wringbelasting is dit verlichtingssnoer van hoogwaardige kwaliteit. De LED lampjes produceren effectief en intensief licht met een laag energieverbruik, en zijn veilig in gebruik. Met een IP-waarde van IP44 zijn de lampjes bestand tegen vocht en kunnen ze zonder problemen buiten worden gebruikt. Daarnaast zijn de lampjes ongevoelig voor trillingen en produceren ze zeer weinig warmte, wat zorgt voor een veilige en duurzame verlichtingsoplossing.
Het lange aansluitsnoer van 800 cm biedt extra flexibiliteit bij de plaatsing van de verlichting, terwijl de ruime spacing tussen de lampjes van 15 cm zorgt voor een gelijkmatige verspreiding van het licht. De TDC kwaliteitstransformator zorgt voor een stabiele stroomvoorziening, terwijl het totale snoerlengte van 1985 cm voldoende ruimte biedt om het snoer naar wens te positioneren.
Met de Konstsmide LED snoer Pizello 24V haal je een kwalitatief hoogstaand en duurzaam verlichtingssnoer in huis dat perfect is voor het decoreren van zowel je binnen- als buitenruimtes tijdens de feestdagen. Laat je betoveren door de sprankelende lichtjes en geniet van een sfeervolle kerst met dit veelzijdige en betrouwbare verlichtingssnoer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Konstsmide - LED snoer pizello 24V 80x - multicolor kopen voor de prijs van € 29,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Konstsmide - LED snoer pizello 24V 80x - multicolor te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
- Op dit moment is Konstsmide - LED snoer pizello 24V 80x - multicolor in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Konstsmide - LED snoer pizello 24V 80x - multicolor bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,98 voor Konstsmide - LED snoer pizello 24V 80x - multicolor is gemeten op 08-05-2026. De hoogste prijs was € 44,94 op 09-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 14,96. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Merk | Konstsmide |
| IP Waarde | IP44 |
Algemene kenmerken
| Merk | Konstsmide |
| Aantal lichtpunten | 80 |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
| Bediening verlichting | Stekker in stopcontact stoppen |
Technische specificaties
| IP waarde | IP44 |
Productinformatie
| Merk | Konstsmide |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| EAN | 7318306020503 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Afstand tussen lampjes | 15 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | Multicolour licht |
| Timer | Nee |
| Type lichtbron | LED |
| Verlichte lengte | 11.85 m |
| Verpakking breedte | 184 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 188 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 g |
EAN
| EAN | 7318306020503 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Konstsmide - LED snoer pizello 24V 80x - multicolor aankoopt