Konstsmide Lichtsnoer 50 Micro-LED's - 3.50 meter - warm wit
- EAN: 7318306343121
- Categorie(n): Kerstboomverlichting
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal de warme en feestelijke sfeer van Kerstmis in huis met het Konstsmide Lichtsnoer 50 Micro-LED's. Dit prachtige lichtsnoer bevat 50 warm-witte LED-lampjes die zorgen voor een gezellige verlichting in elke kamer. De LED-lampjes zijn verwerkt op een enkel snoer, waardoor ze gemakkelijk te verwerken zijn in bijvoorbeeld de kerstboom. Met een verlichte lengte van ongeveer 3,50 meter en een totale snoerlengte van circa 6,50 meter, creëer je moeiteloos een feestelijke ambiance in huis.
De Konstsmide Lichtsnoer 50 Micro-LED's is voorzien van een handige aan/uit schakelaar die in het snoer is geïntegreerd. Hierdoor kun je de verlichting eenvoudig bedienen. Daarnaast is dit lichtsnoer uitgerust met een dimfunctie, waardoor je de helderheid van de lampjes naar wens kunt aanpassen. Het lichtsnoer wordt gevoed via een adapter/lichtnet, zodat je het overal in huis kunt gebruiken.
Dit lichtsnoer van Konstsmide is speciaal ontworpen voor gebruik binnenshuis en voegt een vleugje kerstmagie toe aan je interieur. Met een snoerkleur van groen en een afstand van 7 cm tussen de lampjes, is dit lichtsnoer niet alleen stijlvol maar ook praktisch in gebruik. Creëer een warme en uitnodigende sfeer tijdens de feestdagen met het Konstsmide Lichtsnoer 50 Micro-LED's.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Konstsmide Lichtsnoer 50 Micro-LED's - 3.50 meter - warm wit kopen voor de prijs van € 27,17. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Konstsmide Lichtsnoer 50 Micro-LED's - 3.50 meter - warm wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Konstsmide Lichtsnoer 50 Micro-LED's - 3.50 meter - warm wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,30 voor Konstsmide Lichtsnoer 50 Micro-LED's - 3.50 meter - warm wit is gemeten op 04-02-2025. De hoogste prijs was € 27,17 op 10-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 8,87. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Konstsmide |
Algemene kenmerken
| Merk | Konstsmide |
| Aantal lichtpunten | 50 |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - in het snoer |
Productinformatie
| Merk | Konstsmide |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 7318306343121 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanloopsnoer | 300 cm |
| Afstand tussen lampjes | 7 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Knipperfunctie | Nee |
| Timer | Nee |
| Type kerstboomverlichting | Microcluster |
| Verlichte lengte | 350 cm |
EAN
| EAN | 7318306343121 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Konstsmide Lichtsnoer 50 Micro-LED's - 3.50 meter - warm wit aankoopt