Konstsmide - Schachtkaarssnoer groot 230V 16x - warmwit
- EAN: 7318301131006
- Categorie(n): Kerstboomverlichting
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:05:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Konstsmide schachtkaarsnoer groot is de perfecte toevoeging aan je kerstdecoraties. Met 16 heldere lampjes en een warmwitte kleur zorgt dit snoer voor een gezellige sfeer, zowel binnen als buiten. De totale snoerlengte van 1650 cm geeft je genoeg ruimte om je kerstboom of tuin te verlichten.
Dit schachtkaarsnoer is van hoge kwaliteit dankzij de degelijke constructie en de longlife lampjes. De luxueuze knijpers met kogelgewricht zorgen ervoor dat de kaarsen in elke gewenste richting kunnen worden geplaatst. Daarnaast is dit snoer IP-44 gecertificeerd, wat betekent dat het beschermd is tegen stof en waterspatten.
Met een afstand van 100 cm tussen de lampjes en een verlichte lengte van 1500 cm is dit schachtkaarsnoer ideaal voor het decoreren van grote ruimtes. De groene kabel valt mooi weg tussen de takken van de kerstboom en zorgt voor een nette afwerking.
Voeg een vleugje elegantie toe aan je kerstversiering met het Konstsmide schachtkaarsnoer groot. Geniet van de warme gloed van de lampjes en creëer een feestelijke sfeer tijdens de feestdagen. Bestel dit hoogwaardige schachtkaarsnoer vandaag nog en maak je kerstdecoraties helemaal af!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Konstsmide - Schachtkaarssnoer groot 230V 16x - warmwit kopen voor de prijs van € 119,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Konstsmide - Schachtkaarssnoer groot 230V 16x - warmwit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Konstsmide - Schachtkaarssnoer groot 230V 16x - warmwit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor Konstsmide - Schachtkaarssnoer groot 230V 16x - warmwit is gemeten op 30-12-2025. De hoogste prijs was € 119,95 op 02-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 79,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Merk | Konstsmide |
| IP Waarde | IP44 |
Algemene kenmerken
| Merk | Konstsmide |
Productinformatie
| Voedingstype | Netstroom |
Technische specificaties
| IP waarde | IP44 |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Lamp(en) |
Productinformatie
| Merk | Konstsmide |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| EAN | 7318301131006 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Afstand tussen lampjes | 100 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | Wit licht |
| Type kerstboomverlichting | Kaars |
| Verlichte lengte | 1500 cm |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 589 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1407 g |
EAN
| EAN | 7318301131006 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Konstsmide - Schachtkaarssnoer groot 230V 16x - warmwit aankoopt