LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Lorena - E14 Fitting - Rond - Mat Zwart - Aluminium
- EAN: 6013947768715
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De LED Hanglamp Torna Lorena is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn mat zwarte armatuur van aluminium en rond lichtvenster van kunststof, straalt deze hangverlichting een warm en sfeervol licht uit. Met 3 lichtpunten met E14 fittingen, elk met een maximaal vermogen van 40 watt, zorgt deze lamp voor voldoende helderheid in de ruimte.
De hanglamp heeft een diameter van 50 cm en een hoogte van 150 cm, waardoor hij perfect is voor boven een eettafel of in een hal. De lamp wordt geleverd zonder E14 lamp, maar onderaan de pagina vind je de bijpassende artikelen om de lamp compleet te maken. De armatuur is afgewerkt in mat zwart en heeft een IP20 beschermingsgraad.
De Torna Lorena hanglamp is niet dimbaar en heeft geen verstelmogelijkheden. Hij wordt bediend met een wandschakelaar en werkt op een voltage van 230V met een frequentie van 50/60Hz. Met een garantie van 1 jaar en keurmerken zoals CE en RoHS ben je verzekerd van een kwaliteitsproduct van het merk BES LED.
Deze hanglamp is ideaal voor gebruik binnenshuis en kan eenvoudig worden geïnstalleerd. Met zijn strakke en moderne design voegt de Torna Lorena een stijlvolle touch toe aan elke kamer. Bestel vandaag nog deze prachtige LED hanglamp en verlicht je ruimte op een sfeervolle manier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Lorena - E14 Fitting - Rond - Mat Zwart - Aluminium kopen voor de prijs van € 236,10. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Lorena - E14 Fitting - Rond - Mat Zwart - Aluminium te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Lorena - E14 Fitting - Rond - Mat Zwart - Aluminium bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 188,27 voor LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Lorena - E14 Fitting - Rond - Mat Zwart - Aluminium is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 236,10 op 19-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 47,83. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Qualu |
Algemene kenmerken
| Merk | Qualu |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E14 |
| IP waarde | IP20 |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Productinformatie
| Merk | Qualu |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 6013947768715 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 500 mm |
| Verpakking hoogte | 1500 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
EAN
| EAN | 6013947768715 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Lorena - E14 Fitting - Rond - Mat Zwart - Aluminium aankoopt