Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - All Because Two People Fell In Love
- EAN: 7422214268237
- Categorie(n): Nachtlampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze LED lamp met gravering is een unieke toevoeging aan elke kamer. Met de mogelijkheid om de lamp in 7 verschillende kleuren in te stellen, brengt het een sfeervolle en persoonlijke touch aan uw interieur. De gravering "All Because Two People Fell In Love" maakt deze lamp nog specialer en perfect als cadeau voor een geliefde.
De lamp wordt geleverd met een handig USB-snoer en een EU-stekker, zodat u hem direct kunt gebruiken. Met afmetingen van 14x22 cm past deze lamp perfect op een bijzettafel, nachtkastje of bureau. De RGB-kleuroptie zorgt voor een sfeervolle verlichting die bij elke stemming past.
Deze LED lamp van het merk MC Living heeft een modern en strak design, gemaakt van hoogwaardig acrylaat. De meegeleverde LED lichtbron zorgt voor een energiezuinige verlichting en is voorzien van een handige aan/uit schakelaar op het product zelf.
Met een snoerlengte van 1 meter en een vermogen van 12V via USB of netstroom, biedt deze lamp de flexibiliteit om overal in huis geplaatst te worden. Geschikt voor zowel de babykamer als voor kinderen, is deze LED lamp een mooie en functionele toevoeging aan uw interieur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - All Because Two People Fell In Love kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - All Because Two People Fell In Love te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - All Because Two People Fell In Love bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,99 voor Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - All Because Two People Fell In Love is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | MC Living |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | MC Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Acrylaat |
| Kleur | RGB |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Snoer met stekker aan het product | Ja |
| Voedingstype | USB Netstroom |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Werkt op elektriciteit | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1X Lamp1X Handleiding1X USB Snoer1X EU Stekker |
Productinformatie
| Merk | MC Living |
| EAN | 7422214268237 |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 12 V |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Geschikt voor babykamer | Ja |
| Kleur licht | RGB |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Model nachtlamp | Tafelmodel |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Speciaal geschikt voor babykamer | Ja |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 16.30 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 25.70 cm |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
EAN
| EAN | 7422214268237 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - All Because Two People Fell In Love aankoopt