Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Beste Stiefmoeder Ever
- EAN: 7422214270230
- Categorie(n): Nachtlampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar een uniek cadeau voor de beste stiefmoeder ooit? Dan is deze LED lamp met gravering precies wat je zoekt! Met zijn prachtige RGB-kleuren kan deze lamp elke kamer opfleuren en een gezellige sfeer creëren. Dankzij de mogelijkheid om te schakelen tussen 7 verschillende kleuren, inclusief een automatische wisselstand, is er altijd een passende kleur voor elke stemming.
Deze lamp wordt geleverd met een handig USB-snoer, een duidelijke handleiding en een EU-stekker, zodat je hem meteen kunt gebruiken zodra hij aankomt. De compacte afmetingen van 14x22 cm maken hem perfect voor elke nachtkastje, bureau of dressoir. Let op: deze lamp werkt op 12V USB-voeding en heeft geen mogelijkheid om op batterijen te werken.
De LED lamp van het merk MC Living is gemaakt van hoogwaardig acrylaat en wordt geleverd inclusief lichtbron. Met de handige aan/uit-schakelaar op het product zelf is het bedienen van de verlichting een fluitje van een cent. Daarnaast is deze lamp geschikt voor de babykamer, mede dankzij de sfeervolle RGB-kleuren en het tafelmodel.
Of je nu op zoek bent naar een praktische verlichtingsoplossing of gewoon een uniek decoratief item, deze LED lamp met gravering is een echte eyecatcher. Bestel vandaag nog en verras de beste stiefmoeder ooit met dit bijzondere geschenk!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Beste Stiefmoeder Ever kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Beste Stiefmoeder Ever te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Beste Stiefmoeder Ever bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,99 voor Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Beste Stiefmoeder Ever is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | MC Living |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | MC Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Acrylaat |
| Kleur | RGB |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Snoer met stekker aan het product | Ja |
| Voedingstype | USB Netstroom |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Werkt op elektriciteit | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1X Lamp1X Handleiding1X USB Snoer1X EU Stekker |
Productinformatie
| Merk | MC Living |
| EAN | 7422214270230 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 12 V |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Geschikt voor babykamer | Ja |
| Kleur licht | RGB |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Model nachtlamp | Tafelmodel |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Speciaal geschikt voor babykamer | Ja |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 16.30 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 25.70 cm |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
EAN
| EAN | 7422214270230 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Beste Stiefmoeder Ever aankoopt