Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Kangeroe
- EAN: 7422214210267
- Categorie(n): Nachtlampen
Prijs doorgegeven op : 25-05-2026 06:07:45 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Vrolijk elke kamer op met deze unieke LED lamp met gravering! Met de mogelijkheid om te schakelen tussen maar liefst 7 verschillende kleuren, zal deze lamp ongetwijfeld een eyecatcher zijn in uw interieur. De lamp wordt geleverd met een handig USB snoer en een EU stekker voor uw gemak.
Deze mooie lamp van het merk MC Living is gemaakt van hoogwaardig acrylaat materiaal en heeft een RGB kleurprofiel. Met de meegeleverde LED lichtbron en de handige aan/uit schakelaar op het product, is de bediening eenvoudig en gebruiksvriendelijk.
Dankzij de afmetingen van 14x22 cm past deze lamp perfect op een tafel, bureau of nachtkastje. U zult zeker genieten van de sfeer en kleur die deze lamp toevoegt aan elke ruimte. Niet te vergeten, de lamp is ook zeer geschikt voor de baby- en kinderkamer vanwege de kleurrijke en speelse uitstraling.
De voeding verloopt via USB en netstroom, waardoor u de lamp altijd en overal kunt gebruiken. Let op, dit product werkt niet op batterijen. Met een snoerlengte van 1 meter heeft u voldoende bewegingsvrijheid om de lamp te plaatsen waar u maar wilt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Kangeroe kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Kangeroe te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 25 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Kangeroe bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,99 voor Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Kangeroe is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | MC Living |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | MC Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Acrylaat |
| Kleur | RGB |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Snoer met stekker aan het product | Ja |
| Voedingstype | USB Netstroom |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Werkt op elektriciteit | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1X Lamp1X Handleiding1X USB Snoer1X EU Stekker |
Productinformatie
| Merk | MC Living |
| EAN | 7422214210267 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 12 V |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Geschikt voor babykamer | Ja |
| Kleur licht | RGB |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Model nachtlamp | Tafelmodel |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Speciaal geschikt voor babykamer | Ja |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 16.30 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 25.70 cm |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
EAN
| EAN | 7422214210267 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - Kangeroe aankoopt