LED Plafond ventilator met Verlichting | Lamp en Afstandsbediening - 1 lichts - Ø 59 cm - Zilver - Slaapkamer - Climo
- EAN: 8718881106712
- Categorie(n): Plafondlampen met ventilator
Climo is een multifunctionele plafondventilator die niet alleen lucht door de ruimte verspreidt, maar ook voorzien is van sfeervolle verlichting. Met een diameter van 59 cm en een hoogte van 20 cm past deze witte plafondventilator perfect in slaapkamers of andere ruimtes van 12 m² tot 18m². De verschillende lichtsterktes van 1885 tot 2160 lumen zorgen voor functionele verlichting, terwijl de niet-vervangbare LED lampen een gemiddelde levensduur van 30.000 branduren hebben.
De Climo van het merk QAZQA heeft een uniek sterren effect op de kunststof plaat, waardoor hij een extra touch aan de ruimte geeft. Daarnaast is deze plafondventilator dimbaar van 6500K tot 3000K en heeft een geluidsniveau van 50 tot 70 db. De lamp is voorzien van een geïntegreerde LED fitting en wordt geleverd inclusief lichtbron. De Climo is uitsluitend geschikt voor gebruik binnenshuis en heeft een IP waarde van IP20.
Dankzij de meegeleverde afstandsbediening met dimmer is de Climo eenvoudig te bedienen. Let op, deze plafondventilator heeft enkel een zomerstand en is niet geschikt voor wintergebruik. Met een garantie van 2 jaar en een EAN code van 8718881106712 ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid. De plafondventilator heeft geen zichtbare bladen en wordt geleverd inclusief handleiding en bevestigingsmaterialen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LED Plafond ventilator met Verlichting | Lamp en Afstandsbediening - 1 lichts - Ø 59 cm - Zilver - Slaapkamer - Climo bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 50,95 voor LED Plafond ventilator met Verlichting | Lamp en Afstandsbediening - 1 lichts - Ø 59 cm - Zilver - Slaapkamer - Climo is gemeten op 18-03-2026. De hoogste prijs was € 105,00 op 05-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 54,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Diameter | 59 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal ventilatorbladen | Kunststof |
| Kleur | Zilver LED |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lumen per lichtpunt | 1600 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Snoerlengte | 0 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Plafondventilator zilver met ster effect dimbaar - Climo + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881106712 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal bladen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal standen | 3 |
| Afstandsbediening | Nee |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Breedte montageplaat | 21.5 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/102126/energy-label-102126-nl.png |
| Geluidsniveau | 70 dB |
| Geschikt voor ruimte tot | 18 m² |
| Inclusief winterstand | Nee |
| Inklapbare bladen | Nee |
| Instelbare kleurtemperatuur | Ja |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 30000 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Product breedte | 59 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 59 cm |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 240 mm |
| Verpakking hoogte | 640 mm |
| Verpakking lengte | 640 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
| Zichtbare bladen | Nee |
EAN
| EAN | 8718881106712 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LED Plafond ventilator met Verlichting | Lamp en Afstandsbediening - 1 lichts - Ø 59 cm - Zilver - Slaapkamer - Climo aankoopt