LED Spot - Inbouwspot - Trion Cynomi - 5W - Warm Wit 3000K - Rond - Mat Wit - Kunststof - Ø80mm
- EAN: 8721213011257
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De LED Spot Inbouwspot Trion Cynomi is de perfecte toevoeging aan elke ruimte. Met een vermogen van 5 watt en warm wit licht van 3000K, zorgt deze ronde mat witte spot voor een sfeervolle verlichting. Gemaakt van hoogwaardig kunststof en met een diameter van 80 mm, past deze spot moeiteloos in elk interieur.
De Trion Cynomi spot is niet dimbaar en wordt geleverd inclusief LED lichtbron. Met een IP waarde van IP20 en een lichtopbrengst van 450 lumen, zorgt deze spot voor voldoende helderheid in de ruimte. De montage is eenvoudig dankzij de inbouwinstallatie en de spot is niet verstelbaar.
De LED Spot Inbouwspot Trion Cynomi van het merk BES LED heeft een fabrieksgarantie van 1 jaar. Dankzij de CE-markering voldoet deze spot aan alle kwaliteitseisen. De spot is ideaal voor ruimtes zoals de slaapkamer, keuken, woonkamer of kantoor.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LED Spot - Inbouwspot - Trion Cynomi - 5W - Warm Wit 3000K - Rond - Mat Wit - Kunststof - Ø80mm kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LED Spot - Inbouwspot - Trion Cynomi - 5W - Warm Wit 3000K - Rond - Mat Wit - Kunststof - Ø80mm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LED Spot - Inbouwspot - Trion Cynomi - 5W - Warm Wit 3000K - Rond - Mat Wit - Kunststof - Ø80mm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor LED Spot - Inbouwspot - Trion Cynomi - 5W - Warm Wit 3000K - Rond - Mat Wit - Kunststof - Ø80mm is gemeten op 25-12-2025. De hoogste prijs was € 22,05 op 19-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,06. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | BES LED |
Algemene kenmerken
| Merk | BES LED |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 8 cm |
| Inbouwdiepte | 5 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 450 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Productinformatie
| Merk | BES LED |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8721213011257 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Inbouw breedte | 6.8 cm |
| Inbouw lengte | 68 mm |
| Levensduur lichtbronnen | 20000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 80 mm |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8721213011257 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LED Spot - Inbouwspot - Trion Cynomi - 5W - Warm Wit 3000K - Rond - Mat Wit - Kunststof - Ø80mm aankoopt