LEDVANCE tafellamp Decor Raffia groenbruin van raffia en metaal, E27, 200 mm diameter, lampenkap van gerecycled materiaal, duurzaam dankzij vervangbare lichtbron, eenvoudig te installeren
- EAN: 4058075838215
- Categorie(n): Plafonnieres Tafellampen
Prijs doorgegeven op : 24-05-2026 06:08:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
LEDVANCE tafellamp Decor Raffia groenbruin brengt een warme en natuurlijke sfeer in huis dankzij de raffia en metalen elementen in groene kleur. De lampenkap is vervaardigd van duurzaam materiaal en heeft een diameter van 200 cm. Deze tafellamp heeft een E27 fitting en is geschikt voor binnentoepassingen zoals gangen, entrees, woonkamers en kelders.
Met een inline-schakelaar voor eenvoudige bediening en de mogelijkheid om de lichtbron te vervangen, biedt deze lamp een duurzame verlichtingsoplossing. Het unieke ontwerp zorgt voor een consistente stijl in elk interieur. De tafellamp is gemakkelijk te monteren en zorgt voor een gezellige ambiance in elke ruimte.
De Decor Raffia tafellamp wordt geleverd met 1x LEDVANCE groen-bruine Decor Raffia tafelarmatuur met E27 fitting. Deze lamp is voor gebruik binnenshuis en heeft een fabrieksgarantie van 1 jaar. Met een aansluitspanning van 220V en een levensduur van 30.000 uur biedt deze tafellamp niet alleen sfeervolle verlichting, maar ook betrouwbaarheid en duurzaamheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEDVANCE tafellamp Decor Raffia groenbruin van raffia en metaal, E27, 200 mm diameter, lampenkap van gerecycled materiaal, duurzaam dankzij vervangbare lichtbron, eenvoudig te installeren kopen voor de prijs van € 94,05. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEDVANCE tafellamp Decor Raffia groenbruin van raffia en metaal, E27, 200 mm diameter, lampenkap van gerecycled materiaal, duurzaam dankzij vervangbare lichtbron, eenvoudig te installeren te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 24 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEDVANCE tafellamp Decor Raffia groenbruin van raffia en metaal, E27, 200 mm diameter, lampenkap van gerecycled materiaal, duurzaam dankzij vervangbare lichtbron, eenvoudig te installeren bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,47 voor LEDVANCE tafellamp Decor Raffia groenbruin van raffia en metaal, E27, 200 mm diameter, lampenkap van gerecycled materiaal, duurzaam dankzij vervangbare lichtbron, eenvoudig te installeren is gemeten op 10-05-2026. De hoogste prijs was € 94,05 op 16-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 84,58. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | Ledvance |
Algemene kenmerken
| Merk | Ledvance |
| Aantal lichtpunten | 0 |
| Diameter | 200 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Bruin|Groen |
| Vorm | Rechthoek |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - in het snoer Aan/uit schakelaar - op product Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1xLEDVANCE green-brown Decor Raffia table luminaire, E27Decor Raffia Table E27 Green |
Productinformatie
| Merk | Ledvance |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4058075838215 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Buiten Garage Balkon |
| Levensduur lichtbronnen | 30000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 33 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 330 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.88 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4058075838215 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEDVANCE tafellamp Decor Raffia groenbruin van raffia en metaal, E27, 200 mm diameter, lampenkap van gerecycled materiaal, duurzaam dankzij vervangbare lichtbron, eenvoudig te installeren aankoopt