Leitmotiv - Hanglamp Glamour Sphere - Grijs
- EAN: 8714302714702
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Leitmotiv Hanglamp Glamour Sphere in de kleur grijs voegt een vleugje glamour toe aan elk interieur. Met zijn sjieke uitstraling en gekleurd glas met subtiele glinstering is deze plafondlamp een prachtige toevoeging aan elke ruimte. Het ronde ontwerp zorgt voor een elegante en moderne uitstraling die perfect past bij diverse interieurstijlen.
Deze hanglamp heeft één lichtpunt en is gemaakt van hoogwaardig glas. Met een diameter van 30 cm en een hoogte van 21 cm is de lamp een opvallend en stijlvol element aan het plafond. Het warme witte licht zorgt voor een gezellige sfeer in de kamer, terwijl de mogelijkheid om de lichtbron te verwijderen het onderhoud gemakkelijker maakt.
De Leitmotiv Hanglamp Glamour Sphere is voorzien van een E27 fitting en wordt aangesloten op netstroom. De plafondlamp is in hoogte verstelbaar tijdens de installatie, wat zorgt voor extra flexibiliteit. Daarnaast is de lamp geschikt voor diverse ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer, keuken of kantoor.
Hoewel deze hanglamp niet geschikt is voor een lampenkap, wordt hij compleet geleverd met alle benodigde onderdelen. Het design met zichtbare CE-markering en IP20 waarde garandeert niet alleen kwaliteit, maar ook veiligheid. Met een productafmeting van 25 cm x 21 cm x 25 cm past deze lamp moeiteloos in verschillende interieurs en is het een ware eyecatcher.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Leitmotiv - Hanglamp Glamour Sphere - Grijs kopen voor de prijs van € 139,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Leitmotiv - Hanglamp Glamour Sphere - Grijs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Leitmotiv - Hanglamp Glamour Sphere - Grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,50 voor Leitmotiv - Hanglamp Glamour Sphere - Grijs is gemeten op 26-11-2024. De hoogste prijs was € 150,00 op 23-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 112,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Merk | Leitmotiv |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Leitmotiv |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.80 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| IP waarde | IP20 |
| Snoerlengte | 1.80 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1x Leitmotiv - Hanglamp Glamour Globe - Grijs |
Productinformatie
| Merk | Leitmotiv |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8714302714702 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 30 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 30 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer Werkkamer Slaapkamer Keuken Kantoor Hal |
| Hoogte lampenkap | 21 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 30 cm |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 21 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 36 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.60 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8714302714702 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Leitmotiv - Hanglamp Glamour Sphere - Grijs aankoopt