Leitmotiv Hanglamp Lax 24,5 Cm Staal/glas 40w Grijs
- EAN: 8714302678431
- Categorie(n): Hanglampen
De Leitmotiv Hanglamp Lax is een sfeervolle toevoeging aan elk interieur. Ontworpen door Joyce van Krieken, met een lampenkap van hoogwaardig staal en glas, straalt deze hanglamp elegante eenvoud uit. De donkergrijze kleur van de bovenzijde van de lampenkap vormt een prachtig contrast met het glazen deel, wat zorgt voor een unieke uitstraling in de ruimte.
Met een diameter van 12 cm en een hoogte van 24,5 cm is deze lamp perfect voor boven de eettafel, in de hal of in de woonkamer. Het vermogen van maximaal 40W zorgt voor voldoende helderheid, terwijl het subtiele design toch een gezellige sfeer creëert. De Leitmotiv Hanglamp Lax wordt geleverd inclusief lamp en heeft een snoerlengte van 1,5 meter voor flexibele plaatsingsmogelijkheden.
Deze hanglamp van Leitmotiv past perfect in een modern of industrieel interieur. Door de combinatie van staal en glas en de strakke vormgeving past de Lax bij verschillende interieurstijlen. De cilindervormige lampenkap zorgt voor een gelijkmatige verspreiding van het licht, waardoor de ruimte mooi verlicht wordt.
Met een garantie van 2 jaar ben je verzekerd van een hoogwaardige kwaliteit en duurzaamheid. De Leitmotiv Hanglamp Lax is geschikt voor gebruik binnenshuis en wordt geleverd met een EAN-code van 8714302678431. Haal met deze hanglamp een stukje design en sfeer in huis, en geniet van de unieke uitstraling die deze lamp met zich meebrengt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Leitmotiv Hanglamp Lax 24,5 Cm Staal/glas 40w Grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 69,00 voor Leitmotiv Hanglamp Lax 24,5 Cm Staal/glas 40w Grijs is gemeten op 16-05-2026. De hoogste prijs was € 82,45 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 13,45. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Leitmotiv |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemene kenmerken
| Merk | Leitmotiv |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Metaal Glas |
| Kleur | Donkergrijs Grijs |
| Vorm | Cilinder |
| Product gewicht | 0.70 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - in het snoer |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Snoerlengte | 1.20 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | Leitmotiv |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8714302678431 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 12 cm |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 12 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 24.50 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 16.50 cm |
| Verpakking hoogte | 16.50 cm |
| Verpakking lengte | 36.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.99 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8714302678431 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Leitmotiv Hanglamp Lax 24,5 Cm Staal/glas 40w Grijs aankoopt