Light & Living Hanglamp Kasper - Zwart - Ø65cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer
- EAN: 8717807641696
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Light & Living Hanglamp Kasper is een moderne en minimalistische toevoeging aan jouw interieur. Met een diameter van Ø65cm combineert deze zwarte hanglamp moeiteloos minimalisme met speelsheid. Het geweven design in zwart, samen met de metalen structuur, zorgt voor een interessante textuur die direct in het oog springt.
Deze hanglamp is een ware blikvanger die sfeer toevoegt aan elke ruimte waarin je hem plaatst. Of het nu in de woonkamer, slaapkamer of boven de eettafel is, de Kasper hanglamp past perfect in verschillende soorten interieurs.
Deze prachtige hanglamp van Light & Living is lichtdoorlatend, waardoor er een aangename en sfeervolle ambiance ontstaat in je woning. Met een E27 fitting is de Kasper hanglamp geschikt voor diverse soorten lampen. De lamp heeft een vermogen van 40W en een lichtopbrengst van 450 lm per lichtpunt.
Met een hoogte van 37cm en een breedte en lengte van 65cm is deze hanglamp een statement piece dat perfect past binnen de moderne inrichting. De Kasper hanglamp is geschikt voor diverse ruimtes zoals de eetkamer, slaapkamer en woonkamer.
Geniet van de stijlvolle verlichting en voeg een vleugje eigentijdse elegantie toe aan je huis met de Light & Living Hanglamp Kasper. Laat je inspireren door de unieke combinatie van minimalisme en verfijning in de vorm van deze prachtige zwarte hanglamp.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Light & Living Hanglamp Kasper - Zwart - Ø65cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer kopen voor de prijs van € 76,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Light & Living Hanglamp Kasper - Zwart - Ø65cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Light & Living Hanglamp Kasper - Zwart - Ø65cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Light & Living Hanglamp Kasper - Zwart - Ø65cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 38,70 voor Light & Living Hanglamp Kasper - Zwart - Ø65cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer is gemeten op 30-03-2026. De hoogste prijs was € 151,20 op 19-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 112,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Light & Living |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemene kenmerken
| Merk | Light & Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 450 lm |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | Light & Living |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8717807641696 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 65 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 65 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 37 cm |
| Kleur licht | Wit licht |
| Lengte lampenkap | 65 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 3500 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 65 cm |
| Product hoogte | 37 cm |
| Product lengte | 65 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 67 cm |
| Verpakking hoogte | 42 cm |
| Verpakking lengte | 67 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.60 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8717807641696 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Light & Living Hanglamp Kasper - Zwart - Ø65cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer aankoopt