Light & Living Hanglamp Misty - Smoke Glas - 30x30x37cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer
- EAN: 8717807645663
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:04:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg een vleugje speelsheid toe aan je interieur met de Misty hanglamp van Light & Living. Deze unieke hanglamp heeft de vorm van een bijenkorf en is gemaakt van glas met een smokey afwerking, waardoor hij een warme gloed verspreidt door de ruimte. Of je nu op zoek bent naar een eyecatcher voor boven de eettafel of een sfeervolle toevoeging aan de slaapkamer, de Misty lamp zal zeker de aandacht trekken.
De hanglamp heeft afmetingen van 30x30x37cm en is perfect geschikt voor een lamp met een E27 fitting. Het kleurrijke glas zorgt voor een betoverende en uitnodigende sfeer, waardoor elke ruimte direct een stuk gezelliger aanvoelt. De Misty lamp is ideaal voor gebruik in de woonkamer, slaapkamer of boven de eettafel.
Light & Living staat bekend om zijn snel wisselende collecties en goede prijs-kwaliteitverhouding. Met deze hanglamp breng je niet alleen licht in huis, maar ook een stukje design en sfeer. Voeg een uniek element toe aan je interieur met de Misty hanglamp van Light & Living.
De hanglamp wordt geleverd zonder lichtbron en is niet dimbaar. Met een garantie van 2 jaar ben je verzekerd van een kwaliteitsproduct dat lang meegaat. Creëer de perfecte ambiance in huis met de Misty hanglamp en geniet van zijn speelse, moderne uitstraling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je Light & Living Hanglamp Misty - Smoke Glas - 30x30x37cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer kopen voor de prijs van € 195,21. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Light & Living Hanglamp Misty - Smoke Glas - 30x30x37cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Light & Living Hanglamp Misty - Smoke Glas - 30x30x37cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 163,90 voor Light & Living Hanglamp Misty - Smoke Glas - 30x30x37cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer is gemeten op 25-04-2025. De hoogste prijs was € 211,70 op 22-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 47,80. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Merk | Light & Living |
Algemene kenmerken
| Merk | Light & Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Oranje |
| Vorm | Ovaal |
| Product gewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 450 lm |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | Light & Living |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8717807645663 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 30 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 30 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 37 cm |
| Kleur licht | Wit licht |
| Lengte lampenkap | 30 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 3500 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 37 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 35 cm |
| Verpakking hoogte | 40 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.50 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8717807645663 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Light & Living Hanglamp Misty - Smoke Glas - 30x30x37cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer aankoopt